Přejít na obsah

Výměna Set top boxu


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Tak já sem taky se ptal na facebooku a dostal sem odpověď že Prima max bude v nabídce Digi Mini . Tak sem si říkal že většinou to co je v Digi Mini je i v ostatních nabídkách . Co by jim to udělalo to šoupnout místo nějaké rezervy . Spíš si myslím že je to taktický tah na ty co se nechtějí vzdát starých handanů (jako já :) )

 

muj dotaz na FB

Jestli sem to pochopil , tak bude Prima max v SD (klasickém) rozlišení v průběhu prosince součástí všech televizních tarifů? Mám ještě televizor bez HD . Díky

Odpověď

Dobrý den, Zdenku. Ano, v průběhu prosince bude dostupná Prima Max v SD rozlišení také v nabídce Digi Mini. David - UPC Facebook tým

Mám službu KOMFORT+ , tak počítám že i tam bude SD verze . Je to tak ? Děkuji

Ano, je to tak. Pošlete mi prosím do přímé zprávy číslo Vaší smlouvy. Podívám se, co máte za zařízení. Náš nový box umí převádět signál HD, i když nemáte HD televizi. Obraz není ve výsledku HD, ale lze ho sledovat. David - UPC Facebook tým

 

Tak sem pak napsal číslo do přímé zprávy a za hodinu mi odpovídala nějaká Jana a ta vubec nevěděla "voco go"

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker
To je nějaká čerstvá informace? V poradně tvrdí něco jiného.

 

PRIMA MAX SD 18. 11. 2015 12:21

Hezký den, tak dle obdržených informací Primu MAX ve standardním rozlišení neplánujeme. Většina TV přijímačů dostupných v České republice, má kabelový (DVB-C) tuner již v HD verzi. Stejně tak postupujeme i u digitálních přijímačů. Více než 80% klientů již využívá přijímače s HD přístupem, takže si vychutnají Primu MAX v nejlepším možném obrazovém provedení. Primu MAX ve standardním rozlišení pustíme do konce příštího týdne pouze v nabídce Digi Mini (v modulaci DVB-T). Péťa, UPC Facebook tým

 

Moje matka má HD Mediabox Kaon propojený scart kabelem a Primu MAX SD má (nabídka Mini-Most) :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má HD box, tak má Prima MAX HD (po změnách předvoleb nejspíše 16) v SD to opravdu v DVBC nevysílají.

Že by chtěli donutit co nejvíce lidí s Handanama k výměně boxu?

 

To že je STB připojen k TV scartem nemění nic na rozlišení přijímaného programu (HD/SD)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Ta výměna snad probíhá ze strany UPC,nikoho jsme nežádali,sms jsme dostali bez nějakého kroku z naší strany.V tom únoru kdy jsme sms dostali,ještě snad ani netušili,že MAX bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna setoboxu probíhá ze strany upc. Nicméně si o ní můžete požádat sám. Pokud máte zařízení v pronájmu a nemáte nějakou vyjenanou nebo akční cenu služby, tak počítejte s vyšší cenou za pronájem setoboxu. Staré handany mají pronájem 49/měsíc. HD setobox je asi o dvacet korun za měsíc navíc. A ta "cihla" je asi za 90/měsíc

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...