Přejít na obsah

Balíček ruských programů v Kompletu


Adolf.Shitler

Doporučené příspěvky

Návštěvník c1234567

Mě to připadá, že tady někdo nechce chápat podstatu věci. Takže ještě jednou....jak je možné,  že někdo má nabídku komplet bez ruských programů...a další má nabídku komplet s těmito programy/v balíčku komplet/.........???

před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Proč by měl proboha VF něco přinášet? 

No to by tedy VF měl....Přinejmenším kvalitní služby  ke vztahu ke svým  zákazníkům a že poslední dobou je těch výpadků dost jak psal retron je pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Proč by měl proboha VF něco přinášet? Co přinesla fa Innogy (RWE) po převzetí Jihomoravské plynárenské? Vůbec nic, plyn měl stejnou výhřevnost a stejný odér. Akorát došlo posléze ke zdražení, což u VF lze možná čekat také...

Adolfe, to snad nemyslíš vážně?! Rovnat plyn k televizní nabídce. Plynárna neprodává zábavu, ale komoditu kterou potřebujeme k topení, vaření atd. V případě plynu tedy není co jiného řešit, protože plyn je jeden. Vodafone prodává zábavu a aby mohla zaujmout co největší počet zákazníků, musí být zábava všestranná. Někdo má rád sport, někdo filmy a někdo spíše hudbu. Je tedy v zájmu každé pay tv, aby byla nabídka co nejpestřejší a uživatelsky příjemná.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím to naprosto vážně, protože pokud jsou na trhu pořád stejné TV stanice, tak co asi tak bude VF přinášet nového? Co pořád kdo čeká? VF navíc nekupoval UPC proto, aby něco přinášel, ale aby získal páteřní optiku, která mu chyběla.

A jestli má někdo výpadky, tak ať si napíše oficiální reklamaci a řeší to, stížnosti v diskuzi na kvalitu služeb asi moc platné nebudou...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
Před hodinou, Adolf.Shitler napsal:

VF navíc nekupoval UPC proto, aby něco přinášel, ale aby získal páteřní optiku, která mu chyběla.

Tak. A tohle je bohuzel to podstatne... 😞
Ta banda kvičících otravů, co si rikaji (stavajici) zakaznici, je jen zlo, ktereho je potreba se postupne zbavit, aby neprekazeli v ceste.

Stejne jako kdyz si utrhneme kytku, ktera se nam tak libi a kterou tak moc chceme, a co nejrychleji z ni oklepeme, odcvrnkáme a odfoukáme vsechen ten obtizny hmyz, ktery na kyticce az doted spokojene sedel a uzival si jejich listu, pylu, nektaru, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Strejda
před 13 hodinami, c1234567 napsal:

Mě to připadá, že tady někdo nechce chápat podstatu věci. Takže ještě jednou....jak je možné,  že někdo má nabídku komplet bez ruských programů...a další má nabídku komplet s těmito programy/v balíčku komplet/.........???

Protože balíček RUSSIA je možné objednat zdarma ke službě KOMPLET+ (nebo původní službě SUPREME), viz poznámka u tohoto balíčku v ceníku služeb https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik.pdf 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to trochu přeháníš nedělej ze mě žádnýho milovníka rusáků, já jsem tady jen řekl že jsem si objednal komplet a mám ho do ted , tak jsem špatnej, kdo má jakou nabídku je mi víš kde a za kolik je mi taky fuk, jestli nechápeš že nejde o ruské programy ale o to že si s náma dělají co chtějí smlouva nesmlouva, to je snad to podstatný, ale jak vidím ten kterej si nenechá nasr.....   na hlavu tak je vlastě blb tak jsi mi to vysvětlil.......protože jsem se ozval že mi nechali celou nabídku tak jsem milovník rusáků, tak už se těším až začnou odebírat třeba eurosport tak budeš milovník sportu.....

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Honza333psal jsem všeobecně. Myslel jsem to tak, že Češi mají stále zájem o tyto typy programů které jsou co do kvality a nabídky na úrovni třetího světa a to i přesto, že v Evropě máme prvotřídní televizní trhy které vyváží své pořady do celého světa - Německo (ZDF), Itálie (RAI), Anglie (BBC). To je celá myšlenka.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...