Přejít na obsah

zmršené EPG


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Myslím, že problém není jen v samotném EPG (chybějící údaje o pořadech), ale i v samotných TV stanicích, které mění zcela nepředvítatelně vysílané pořady, takže nesouhlasí program ani s tím, co uvádějí v tištěných mediích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník china
Zlaty teletext.

...

...

...

O tom, jak je film treba stary, si ted muzu nechat zdat.

 

Souhlasím! Hlavně, že je tam detailně popsaný děj filmu, že se na to člověk skoro ani nemusí dívat, ale herci, režisér, rok, nic... :puker::thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Někde jsem psal, že velikost datového souboru (sedmidenního) epg.dat programu DVBViewer bývala 5 až 7 megabajtů, nyní bývá vetší než 10 MB. Včera navečer se zobrazení epg na tv Samsung zmenšilo ze 4 dnů na pouhé 3 dny. Dnes dopoledne bylo opět na 4 dny, velikost epg.dat DVBVieweru byla 10,5 MB. Dnes po 18. hodině opět zobrazení EPG na tv pouhé 3 dny, tomu odpovídající velikost epg.dat 11,5 MB.

Podíval jsem se také do html souboru s EPG daty programu DVBV vytvořeného ve stejný čas. Je zde zajímavé to, že největší html soubor je soubor programu duck tv, ne jak bych očekával, některý soubor s obsáhlým textem o programu. Velikost těchto souborů se pohybuje od 50 kB až do 1,5 MB, přitom ten největší soubor je právě duck TV, kde se program mění zhruba každí 3 minuty! Tím nechci tvrdit, že bobtnání EPG způsobují programy, kde každý pořad trvá pouhých 5 minut, uvádím to jen pro zajímavost a pro ty, kdo mají možnost si to ověřit....

Zatím jsem nikde nezaznamenal nějaké změny k lepšímu, dnešní telefonická podpora byla nějaká nabouraná a nebylo možno se dovolat.

Už se těším na 26. říjen, opět se pobavíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem stoura, ja vim. Ale muze mi nekdo logickym zpusobem vysvetlit, proc v teletextu je popis spravny, kdezto v EPG je popis k uplne jinemu dilu..?

Tenhle serial jsem sledoval na NGC, ale tohle je opravdu mimo me chapani...

V teletextu je nazev spravne, stejne tak v EPG.

dscn2426x.jpg

Nicmenne v teletextu je popis dilu taky spravne...

dscn2429x.jpg

...kdezto v EPG je popis patrici k UPLNE JINEMU DILU..!! To je tam permanentne nekdo navaleny, nebo odkud si ty popisy vycucavaji..??

dscn2428x.jpg

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...