Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bucky Kid

Včera byla žádost o registraci účtu ve fázi zpracování a dnes tam mám zase to tlačítko k aktivaci WiFree, nevím jestli jsem ten systém dobře pochopil ale služba je k dispozici jenom pro zákazníky s Wifi modemem nebo pro všechny? Není mi z mojeUpc jasný o aktivaci čeho tam žádám.

 

 

Připojte se

Zapněte UPC Wi-Free na Vašem modemu a vytvořte tak automaticky Wi-Free přípojný bod pro ostatní zákazníky UPC. Po registraci se i Vy budete moci připojit do UPC Wi-Free mimo Váš domov.

 

 

Sdílení UPC Wi-Free zatím není aktivní

 

Sent from my phone by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bucky Kid: Zákazníci s modemem v pronájmu budou automaticky do Wi-Free zapojeni, o čemž byli měsíc předem informováni e-mailem či dopisem, podle toho, jak jim chodí vyúčtování. Pokud nechtějí, aby se jejich modem do Wi-Free sítě zapojil, mají možnost se na základě této komunikace měsíc před spuštěním odhlásit. V případě, že mají modem od UPC odkoupen, budou mít možnost se do služby naopak na vlastní žádost připojit. Více na: http://www.zive.cz/bleskovky/otazky-a-o ... n=copylink

 

Mám vlastní modem bez wifi a vše funguje jak má. Bohužel v noci se nedá připojit - asi dost lidí vypíná modemy.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik
Jak je to vlastne videt, kdyz je tech WiFI vice v jednom baraku?

To maji vsechny stejny nazev Wi-Free, nebo se to nejak odlisuje (treba cislem)?

 

Všichni mají stejne ssid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonym

Mám odkoupený modem bez WiFi ( kerej už je dávno zaplacenej díky úspoře za pronajmutí od UPC ) a Wi-Free mi jede, co víc si přát, udělal jsem to nejlépe jak jsem mohl. :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

A nebo UPC přestane modemy bez Wifi podporovat a budeš nucenej stejně koupit nebo si pronajmout modem s Wifi. Tahle doba se blíží docela rychle kvůli Wi-Free

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...