Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

No mě jako ubulení "čecháčci" připadá právě ta hrstka těch, co tady rozčileně dupe nožičkama, že ne a ne a oni to nechtějí. Nikdo jim tuto volbu nebere, tak si to deaktivují a hotovo. Ale kecy o tom, jak za jejich peníze si surfují a parazitují jiní, jsou úplně mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

No a kde jsem psal že je to na tebe - já psal všeobecně, par jedinců si tu stěžovalo na spotřebu elektriky a na wifi signály.

Tobě jestli jde o pásma tak také netuším co dělá, sám si řekl že jsi na 5Ghz což moc klientů UPC zatím není a tak mají modemy na 2,4 tak že i WiFi Free je na 2,4 a většina - ne-li všechny WiFiFree jsou na 1 kanálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník brillant

Já bych tuto službu uvítal tak před 5ti lety, minimálně před třemi, ale dnes? Každý má nějaký datový tarif u svého mobilního operátora. dnes mi to připadá jako nošení dříví do lesa. Určitě se nepřipojím a více se o tuto "super službu" zajímat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

A proto se dělají hotspoty v restauracích, fastfoodech, benzínkách a tak, prostě ne každý si chce čerpat data na telefonu když nemusí navíc v zahraničí se to net přes mobyl dost prodraží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
No a kde jsem psal že je to na tebe - já psal všeobecně, par jedinců si tu stěžovalo na spotřebu elektriky a na wifi signály.

Tobě jestli jde o pásma tak také netuším co dělá, sám si řekl že jsi na 5Ghz což moc klientů UPC zatím není a tak mají modemy na 2,4 tak že i WiFi Free je na 2,4 a většina - ne-li všechny WiFiFree jsou na 1 kanálu

wifree bude na kanálech podle toho, na který je nastavena primární wifi (ta tvá). TC7200 neumí vysílat na víáce kanálech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a kde jsem psal že je to na tebe - já psal všeobecně, par jedinců si tu stěžovalo na spotřebu elektriky a na wifi signály.

Tobě jestli jde o pásma tak také netuším co dělá, sám si řekl že jsi na 5Ghz což moc klientů UPC zatím není a tak mají modemy na 2,4 tak že i WiFi Free je na 2,4 a většina - ne-li všechny WiFiFree jsou na 1 kanálu

Ok, me jen stve, ze kdyz se posdivam kolik pribylo siti tak je to docela humus, navic si myslim, ze si upc sere do vlastniho hnizda , doma mam intrenet a tv, a v praci mam 10/1 jen tak abych tam neco mel, kdyz bych se pripichl na nejakou wi-free , je jich tu asi 5 , tak muzu to do prace zrusit, a razem prijdou o jednu smlouvu..

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal bilý
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To fakt asi jenom o jednu, protože UPC Wi-Free ti nikdo negarantuje a klidně se tak může stát, že tam bude pár stejně smýšlejících jako ty, nechají si to povypínat a budeš mít kulový. Navíc teda tím, že sis to vypnul u sebe, tak ti zmizela i možnost se připojit jinde, to jenom abys byl v obraze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...