Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fait

No myšlenka dobrá ale já mám svůj vlastní router a ten jejich používám jen jako modem. Takže až to zapnou tak mi v bytě na sídlišti, kde je wifi pásmo už tak dost přecpané, zbytečně zaruší další wifi. Je dobře že alespoň dali možnost odmítnout aktivaci služby, kterou využiji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s Wi-Free, pokud mám modem (TC7200) přepnutý do bridge-módu, jde to s tím provozovat? Tj. moje soukromé připojení půjde přes bridge do vlastního wifi routeru a modem si bude Wi-Free síť routovat a vysílat zvlášť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky vidím pozitivně, ve městě mám na mobilu signál skoro všude, sice jednu dvě čárky, ale jde to, jen se mi stává, že se sice na Wi-Free připojím, ale hlásí mi to , že není odezva z internetu a net nejde. Znamená to, že na tom konkrétním modemu je to zablokované, nebo může být chyba u mě?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ta WiFi může mít třeba povolenej přístup jenom podle konkrétních MAC adres, který jsou na white listu a nikdo jinej přístup nemá. Nebo je to vnitřní síť bez přístupu ven, resp. přístup ven je pak dál heslovanej. Takhle to nezřídka bývá ve špitálech, školách, hotelech apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...