Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kaplan007

Požádal jsem si o aktivaci wifree, píšou, že do 10 dnů bude požadavek zpracován, čekám již 3 týdny a nic... a jinak jsem zatím nikde ve městě na wifree nenarazil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Požádal jsem si o aktivaci wifree, píšou, že do 10 dnů bude požadavek zpracován, čekám již 3 týdny a nic... a jinak jsem zatím nikde ve městě na wifree nenarazil. :D

 

To ani nikde nikdy nenarazíš.. Jedinej výsledek tyhle akce bude totální zarušení všech pásem v panelákách nic víc.. ve městě se stejně nikde nepřipojíš protože tam prostě nikde nebude dosah...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Požádal jsem si o aktivaci wifree, píšou, že do 10 dnů bude požadavek zpracován, čekám již 3 týdny a nic... a jinak jsem zatím nikde ve městě na wifree nenarazil. :D

 

To ani nikde nikdy nenarazíš.. Jedinej výsledek tyhle akce bude totální zarušení všech pásem v panelákách nic víc.. ve městě se stejně nikde nepřipojíš protože tam prostě nikde nebude dosah...

 

Podle mě se jedná o funkci multi SSID, to znamená že oba AP (WI-Free a UPCxxxxxxx) se vysílají na stejném pásmu (na stejném kanálu z jednoho wifi vysílače), takže po aktivaci WI-Free 2,4GHz pásmo bude stejně zarušené jako předtím.

 

A navíc na všech routerech jsou s názvem WI-Free, takže i když más kolem sebe 20 takových AP, na mobilu a kompech se ti zobrazuje pouze jeden AP Wi-Free.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Podle mě je to naprostý nesmysl a bez praktickeho využití.To co si UPC predstavovalo prostě nebude a nemuže fungovat.

Upc ma z 90% zasitovany panelaky a bytove domy,kde se ten signal nedostane,ani do vedlejsiho bytu,natozto nekde na ulici.

Ja se napriklad na svoji wifinu neprihlasim uz ani na chodbe v panelaku.

Pak je spousty zakazniku,kteri se k tomu nepripoji,protoze nemaji potrebu byt neustale online,jako ja a internet vyuzivam jen doma.A Upc je nijak nemitivuje k tomu,aby svuj modem zpristupnily.

Upc chce udelat neco podobneho jako provozuje ve francii,ale tam maji uplne jine zasitovani,i v rodinych domkach,takze site na sebe jakz takz navazuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...