Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník wencel
Mj. pronajem zarizeni si platim ja tak proc bych mel delat gratis hotspot jinym klientum aby vyuzivali zdroje na "mem" (pronajatem) zarizeni?

 

Gratis hotspot nikomu neděláte , protože k vaší WiFi se připojí jen ten kdo je platícím uživatelem UPC internetu .

ano, ale z moji strany je to sluzba gratis - ja si platim pronajem neceho, co pouziva nekdo jiny... ciste tak jsem to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wencel

...já teda neříkám že ten modem s wifi od UPC je nějaký zázrak,ale já s tím byt 3+1(panel) teda pokryju...

...mám inet 120/12...wifina mi chodí 20-40 Mbit/s...

...žádné extra nastavení jsem v nastavení modemu nedělal,jen jsem ho umístit "doprostřed" bytu...

 

hm, u mne tedy tech cca. 70m2 to fakt nepokrylo, takze jsem to prepnul do modu Bdrige a pouzivam ten Asus, ktery se 3 antenami pokryje perfektne vsechno - rychlost na Samsungu S6 Edge pres SppedTest ukazuje kolem 210Mbps, perfektni.

Ale i tak proste nechci delat nikomu hotspot, pro navstevy muzu dat heslo na moji Wifi nebo na tom Asusu udelat navstevnicou wifinu primo sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Nemusíš stačí jak je vtom mailu/dopisu:

 

Jak službu aktivuji a jak se z ní odhlásím?

V případě, že od nás máte v pronájmu Wi-Fi modem (konkrétně se jedná o zařízení TC7200, EPC3925 a UBEE EVW 3226), UPC Wi-Free Vám zapneme automaticky. Z UPC Wi-Free je samozřejmě možné se odhlásit. Po odhlášení nebudete moci UPC Wi-Free užívat. Můžete se však kdykoliv do UPC Wi-Free opět přihlásit prostřednictvím MojeUPC a začít jej znovu využívat. Pokud nesouhlasíte s aktivací UPC Wi-Free na Vašem pronajatém nebo vypůjčeném modemu, můžete aktivaci služby odmítnout vyplněním formuláře na stránce http://www.upc.cz/odhlaseni. Pokud tak neučiníte v následujících 30 dnech, bude Vám UPC Wi-Free zapnuta automaticky.

 

Tak že do 30 dnů máte na odpovědět že to nechcete a nebo se služba aktivuje automaticky a i po té jde zrušit, ale je to proste jako protislužba já poskytnu wifi tobě ty mě. Tak že za mě OK když jsme v cizí domě, na nějaké návštěvě né zrovna u známého, nebo tak dobrého známého abych mu řekl o heslo na WiFi tak můžeš využít tuto Free. Ano v mobilu má asi každý už nějakej Free tarif s internetem ale znáte to ten je je nedostačující FUP a často ho překračuji a musím žádat o navýšení nebo už je internet táááák pomalýýýý tak se mi zdá toto OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mj. pronajem zarizeni si platim ja tak proc bych mel delat gratis hotspot jinym klientum aby vyuzivali zdroje na "mem" (pronajatem) zarizeni?

 

Gratis hotspot nikomu neděláte , protože k vaší WiFi se připojí jen ten kdo je platícím uživatelem UPC internetu .

ano, ale z moji strany je to sluzba gratis - ja si platim pronajem neceho, co pouziva nekdo jiny... ciste tak jsem to myslel.

 

Stejně tak může UPC argumentovat že vám zprostředkovává za pronájem jenom vaší "soukromou wifi síť" kterou přijímáte přes pronajatý wifi modem a za Wifi free které běží odděleně již vám pronájem neúčtuje . Je to úhel pohledu . rozumím že se to někomu nelíbí ale já to beru jako bonus .

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74
...mám inet 120/12...wifina mi chodí 20-40 Mbit/s...

tak to chce zkusit přehodit kanál na nějakej míň zarušenej :?

 

...abych to trochu doplnil,těch 20-40 je na mobilech a tabletech,na noťasu mám kolem 60-70... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My se z tech internetu jednou po...eme! Dalsi zahusteni bezdratovou siti. Copak potrebuju nekde v cizim baraku bejt wifi online? Stejne si kazdej plati nekrestansky penize za datove tarify, ale jo, mam tu free wifi, data vypnu.

Diky bohu, mam modem bez wifi...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...