Přejít na obsah

HBO 2 HD,HBO COMEDY HD cena bude stejná bez změny


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kodl
Buďte opravdu rádi, že to nejspíše do toho pátku skutečně bude a važte si toho, že ty programy u nás HBO nabídne a ještě k tomu (alespoň u UPC) za nezměněnou cenu. Nic by se nestalo, kdybyste HBO a UPC za ně poděkovali, protože by vůbec nemusely být. ...

Jacku, vážím si informací, které zde pouštíš, ale to ponoukání k velebení UPC výše? :roll::wink:

Ano, mám radost z toho, že UPC zařadí i zbylé HBO programy v HD. UPC k tomu ale nevede nutkání k charitě :!: UPC MUSÍ něco dělat proto, aby byla atraktivní. Stejně tak i HBO poskytuje HD verze svých programů proto, že stávající i potenciální předplatitelé potřebují (další) důvod proč balíček HBO odebírat. Za balíček HBO se platí a ne úplně málo. Kvalita HD v solidním bitrate je zrovna ta věc, která (nejen u mě) rozhoduje o tom, jestli si balíček HBO nadále ponechat nebo ho zrušit.

UPC v některých ohledech zaspala (archiv, VOD, ...), takže už bylo docela načase si nahnat nějaké kladné body, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Kodle ,výstižně řečeno,Souhlasím s tebou na plný čáře,i když já například HD verze nevyužiju,protože jsem vyměnil HD STB zpět za klasicky STB Handah.EPG bylo otřesné a tak raději využívám SD verze,ale nic proti HD verzím.

Jen jsem zvědav Jestli také zítra spustí HBO GO,jak psal již dříve Jack 6428?

Jack tvrdil že UPC vše připravuje spustit v jeden den.

Tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co všichni máte s HBO GO? Za HBO GO se připlácí dalších asi 70 Kč ,už ta cena balíčku HBO (269Kč)je dost vysoká a ještě platit další peníze nemám zájem. A navíc na televize Panasonic schází aplikace HBO GO ,a pouštět to na počítači taky nic moc.

 

Včera se mě to HBO v HD verzi naladilo ,ale nějak zajímavě neukazuje to symbol zakódování a přesto to je zakódováno.Televize Panasonic TX- L42E6E.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

To že ty o HBO GO nemáš zájem neznamená že by nemělo být.

Kdo chce(například já si ho rád zakoupí),bohužel chybí ta možnost si ho koupit.

Každému vyhovuje něco jiného,mě je například uplně jedno že HBO bude v HD,pro mě jsou SD verze dostačujcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

se společností UPC finalizujeme smlouvy i technické testy vysílání našich HD kanálů. Konkrétní termín jsme však nikdy neuváděli. Nicméně dočkáte se již brzy.

 

S pozdravem,

 

HBO Online Support

 

 

odpovědi z UPC poradna z minulého týdne.... spuštění v řádu dnů.......

 

 

Tak uvidíme zítra jestli to spustí, protože jinak to uživatelé jejich UPC poradny a ne jenom oni :) nerozdýchají, protože těch slibů už bylo poněkud dost ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...