Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Michal63

Nechci to zakřiknout, ale včera jsem se večer podíval na dva pořady přes zpětné zhlédnutí a ani při přetáčení reklam se žádný zásek nekonal. Vše fungovalo tak, jak mělo. Snad to vydrží :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník mipo

Včera mi přivezl technik HD DVR Mediabox (cihlu), kterou jsem vyměnil za dosavadní KAON. Zatím jsem neměl možnost vyzkoušet, co vše STB nabízí, ale zdá se, že splňuje co jsem od něj očekával. Vyzkoušel jsem i zpětné přehrání ve dvou případech a v obou bylo bezchybné. Přesto ale považuji za nejlepší STB, které dosud UPC nabízelo starý Handan PVR, jehož jedinou vadou byla nemožnost příjmu kanálů HD. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Handan PVR byl opravdu dobrý stroj, i když rozhodně ne dokonalý, ale jeho doba už je pryč, mám ho stále doma, asi 2 roky jsem ho nepoužíval, Nedávno jsem se k němu vrátil a vzbudil ve mně už trochu úsměv, oproti  malému  HD Mediaboxu  je to velká těžká krabice, když jsem ho připojil k full HD televizoru obraz vypadal hrozně, prostě dnes už jsou boxy někde jinde.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jajinus

Ahoj, mám otázku. Chtěl jsem si pořídit cihlicku, tak jsem kontaktoval upc podporu. Přijel technik zapojil mi cihlicku k TV ale z cihlicky nešel signál přes HDMI. Tak mi musel zapojit zpět staré zařízení, když odcházel řekl mi ze to může být kompatibilitou. Máme úplně novou TV Lg smart s tou nejnovější technologii. Na LG podpoře mi řekli že je to blbost ta kompatibilita a že takový problém nemají hlášeny. Neví někdo kde se vyskytla chyba? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jajinus

No pěkný teď mi nechtějí říct náhradní termín protože si myslí že je to televizi. Nechci už ten HD media box je s ním pořád problém a za TV mám sto kabelu. Zkusím je otravovat. Díky za názor mipo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...