Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Budulman

Taky mám cihlu od úplného začátku, zpětné shlédnutí od testování přes ostrý provoz a nikdy jsem nezaznamenal problémy se zpětným shlédnutím (když neberu v potaz  výpadek služeb kvůli poruše/údržbě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Mam za to, ze neexistuje technicky podlozitelny duvod, proc by to melo fungovat jinak na ruznych zarizenich.
Princip streamovani je stale stejny, AFAIK tam neni zadny device-specific rozdil v technickych parametrech streamu.

Porovnavani zkusenosti lidi z naprosto rozdilnych lokalit je zcela mimo misu... to je jako by se hadali lidi z opacnych koncu republiky, jestli nejaky mobilni operator stoji nebo nestoji za prd, protoze ma nebo nema u dotycnych signal...

Ale rad se necham poucit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technicky podložitelným důvodem by mohly být rozdílně FW a HW těchto zařízení?

Úplně mimo mísu není porovnávání zkušeností lidí z jiných lokalit. Zdrojový signál je stejný, ale co když je problém na jedné distribuční trase?

Stačí to takhle?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FCZB1913

No já se chtěl jen zeptat jinde, než na FB, kde prakticky denně čtu o problémech uživatelů se zpětným přehráváním.

A tak nějak jsem si říkal (jakožto člověk, který tomuto vůbec nerozumí), jestli třeba nemůže ta "cihla" umět něco, díky čemu by se to nedělo. 

Je to pro mě opravdu klíčová funkce, která mě bohužel často přivádí k šílenství. A jelikož už jsem z toho opravdu zoufalej, tak se snažím chytat každého stébla naděje.

S internetem problém nemám, ten šlape, ale ta TV, to je tragédie :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
6 minutes ago, Marek-26 napsal:

Technicky podložitelným důvodem by mohly být rozdílně FW a HW těchto zařízení?

Konkretne by to melo byt co? Co presne je v tech zarizenich rozdilne a jak presne by to melo ovlivnit prehravani streamu s nejakymi konkretnimi parametrry?
Zajimaji me konkretni a prakticke duvody, ne teoretizovani "co by kdyby".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

No dobre, ale co presne by na to melo mit vliv?
To je jako kdyby nekdo tvrdil, ze jen to, jestli se treba na YouTube koukam na RISCove nebo Intelove masine, by samo o sobe nejak zasadne ovlivnovalo zadrhavani videa.

To ma jeden z nich nejakou zprdele sitovku? Nebo neumi HW akceleraci? Nebo se mu bije preruseni sitovky s USB (coz jsem zazil u jednoho motherboardu)? Nebo tak neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hardware ovlivňuje software a naopak. Je to jako u PC. Jsou motherboardy (tedy hardware), které umí RAM64, některé jenom RAM32. Do všech, byť ve stejný rok a dokonce měsíc, vyrobených různých modelových řad motherboardů jednoho výrobce, nelze použít jeden stejný bios.

A co se týče Kaonu (malá "cihla") a Pace (velká "cihla"), jsou to dokonce dva různí výrobci, dvě různé technologie, dva velmi odlišné hardware. A tudíž vždy dva rozdílné software.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...