Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Jsem jineho nazoru (a kupecke pocty taky)... Moje disky drzi hezkych par let (nektere myslim uz i vic jak 10...), takze se ten pronajem zatracene NEvyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo
před 3 hodinami, Evzen napsal:

Ja nejak nechapu tuhle cast... (vim, ze je to v tuto chvili uz plac nad rozlitym mlekem, ale presto...)
Co je probuh za problem proste zajit do kramu, koupit jakykoliv novy disk a zase ho vymenit?!?!

Prostě nikde ten disk není zadarmo a Kaon s každým diskem nespolupracuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem jineho nazoru (a kupecke pocty taky)... Moje disky drzi hezkych par let (nektere myslim uz i vic jak 10...), takze se ten pronajem zatracene NEvyplati.
Ono je třeba brát v potaz i ty další výhody, které ten disk nabízí ;)

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlada

Ahoj, jsme vašimi novými zákazníky. Včera jsme zapojili včetně internetu i televizi. Některé  tv kanály nejdou a je u nich napsáno ze si je musíme objednat a to i u základních kako nova a prima. Jde nam vlastně jen ČT a Očko. Technik říkal že to je normální a že se to do zitra spraví. Dnes je problém ale stejný. Upozorňuji že vše je zapojené. Co s tím? Dále mi nejde se přihlásit na adresu 192.168.0.1 abych si změnil heslo u wifi. Děkuji 

Upraveno uživatelem Vlada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlada
10 minutes ago, Marek-26 napsal:

Dobré ráno,

jaký jste dostal modem?
Píšete včera, to byla neděle. Takže jste zapojoval po delší době? Jestliže ano, už tam nebude předplatné. To chce zavolat na UPC ;)

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 

Službu nám technik zapojoval v úterý, ale včera jsme se do bytu teprve přestěhovali, tak jsme settopbox zapojili do zásuvky. Máme HD DVR Mediabox. To mi fakt můžou takhle zrušit předplatné? Zavolám tam hned po 8hod teda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Michal63

Chci se přidat a potvrdit příspěvky, které  hodnotí negativně zpětné přehrávání. Neustále zasekávání obrazu i zvuku, mnohdy se to dostane do fáze, kdy pomůže pouze vytržení ze "zdi" a restart celé cihly. Nepamatuji se, kdy bych si zpětně přehrávaný pořad prohlédnul bez rozčilování nad vydařenou technikou. Proto si radši pořad nahraju na disk a pak se podívám. Takže celé zpětné přehrávání je mi celkem k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...