Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

  • Návštěvník doporučil téma
Návštěvník europoint

Dobrý den, prosím o pomoc s nastavením titulků u zpětného přehrávání. Párkrát jsem to už v minulosti zkoušel, ale nějak se mi nezadařilo je nastavit.


Nyní mám tento konkrétní problém:

HBO 2 HD The Deuce: Špína Manhattanu Út. 12 zář, 22:40

1) našel jsem zde info, že české titulky nejdou, pokud není zvuková stopa nastavená na angličtinu nebo originál a obráceně.

EPG mé televize mi ukazovalo, že pořad je v angličtině s titulky, na TV přes kartu v modulu jede anglický zvuk a k němu mám české titulky - v pořádku

pokud přepnu na cihlu, tak:
EPG cihly ukazuje u tohoto pořadu - zvuková stopa angličtina a titulky čeština a angličtina - při online sledování jede anglický zvuk a nemám žádné titulky, stejně tak při zpětném přehrávání

Zkoušel jsem nastavit:
zvuk na Angličtina, Čeština i Originál
titulky na Normální i ty druhé, pro jistotu také na vypnuto
jazyk titulků na Čeština, Angličtina,...
zkoušel jsem v nastavení cihly vypnout i DD, projít další nastavení, ale nenašel jsem nic, co ještě změnit

Žádná z kombinací mi titulky nezobrazí. Můžete prosím někdo vyzkoušet, jestli vám u tohoto konkrétního záznamu jdou titulky zobrazit (na cihle), ať se s tím zbytečně netrápím dál?

Děkuji.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se jedná o české titulky, tak ty jsou k dispozici pouze u live vysílání u pořadů, které nemají český dabing.

Tam je spuštění podle bodu 1. (nechápu, kdo vymyslet tuto blbost)

U zpětného přehrávání nejsou titulky k dispozici vůbec.

Jediná šance je asi nahrát si ten pořad na HDD a pak při přehrávání titulky k dispozici jsou (puštění pak asi bude podle bodu1)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

zajímavý problém .Každý den po určité době ,asi vypadne kódování  na cihle.Koukám na cihlu a najednou černý obraz .Přepínaní cihly funguje ,ale na všech programech černý obraz .Po chvilce asi po 2 minutách to začne fungovat a funguje to celý den.Tenhle problém se objevuje ,každý den a nepravidelných časech.Technik tenhle problém asi těžko najde.A technická podpora 2 týdny mlčí.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mulik

Ahoj všem, vrátil jsem se po 6ti dnech domů z chaty a tak jsem chtěl zkouknout pořady, které mi během týdne unikly, bohužel při zpětném zhlédnutí dochází velice často k zasekávání obrazu, výpadkám zvuku... no prostě pořad není ke koukání. Tak nějak jsem přišel na to, že čím starší je pořad ve zpětném shlédnutí tím jsou problémy větší. Když se třeba podívám na reprízu pořadu druhý den, tak ta je v pohodě (seriál Ulice, Ordinace, Policie Modrava apod.). Restart zařízení jsem udělal ale ani to nepomohlo. Co se týče videotéky tak i tam jsou časté záseky a nebo se objeví hláška, že titul není momentálně k dispozici :-/

Má někdo podobný problém popř. nějaké řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Vejfuk

Ten samý problém. Přehrávání filmů z filmoteky je problémové. Zasekava se obraz i zvuk, jednou za pár minut. Někdy to i vyhodí chybovou hlášku a nejde přehrát vůbec. Musím vypnout a zapnout modem vzadu cudlem, pak to jede dobře, ale vydrží to sotva dny, pak to začne zase blbnout. Všechno ostatní funguje dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Potřebuji radu. Měl jsem několik let STB Handan DVR, se kterým jsem byl nadmíru spokojen. Když v něm dosloužil pevný disk, dal jsem tam jiný, použitý a Handan sloužil bezchybně další dva roky. Pak ale dosloužil i tento disk a náhradu jsem neměl. Protože už UPC nebylo schopno mi STB vyměnit za stejný, vyměnil jsem ho za malý Horizon Mediabox , protože mi šlo hlavně o možnost nahrávání pořadů, které jsem nemohl sledovat v reálném čase. Během poměrně krátké doby mi však dosloužily dva externí pevné disky, na které jsem nahrával, chtěl bych vědět, zda se mi ekonomicky vyplatí vyměnit ho za Mediabox (cihlu), který bych využíval jen na nahrávání, protože vzhledem k instalovaným rozvodům kabelů v bytě bych si chtěl nechat pro internet původní modem, nebo by bylo ekonomičtější shánět nový pevný disk. U cihly by se mi líbila hlavně možnost nahrávat současně několik programů.

Ocením vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pronájem je za 190Kč, tedy o 120 více, než malý Kaon. Nejen, že se dá nahrávat více pořadů, ale i zadat nahrávání z Horizon GO. Když v tom boxu odejde HDD, UPC ho vymění. Jen je třeba myslet na to, že Horizon HD DVR box je nutný zapojit na datový výstup na zásuvce.

Přijde mi, že kvůli nahrávání se to určitě vyplatí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 8 hodinami, mipo napsal:

Pak ale dosloužil i tento disk a náhradu jsem neměl.

Ja nejak nechapu tuhle cast... (vim, ze je to v tuto chvili uz plac nad rozlitym mlekem, ale presto...)
Co je probuh za problem proste zajit do kramu, koupit jakykoliv novy disk a zase ho vymenit?!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...