Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Pokud ti, co píší, že mají nový software, jsou tzv. testeři, tak OK

Pokud ovšem nejsou testeři, tak nový software, který na "cihličce" umožňuje ono 7-denní zpětné shlédnutí a další "fičurinky", nemají. Ten nový software dostali právě poláci, a tam se během jednoho dne zjistili fatální chyby. Proto se u nás narychlo (defacto na poslední chvíli) zrušila edice nového software.

Proto ta narážka na to, že ta místa, kde bydlí, asi patří již do Polska ( :) )

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr-77

Pane Ivo Mašek, nějak moc moudra z Vašich příspěvků. Nejsem tester a přesto opravdu mám nový software a představte si, od 2.3.2017. Mohu vracet pořady týden zpět a všechny ty ostatní "fičurinky" mám také. Asi měsíc předem jsem dostal oficiální mail od UPC s termínem nového upgradu 2.3.2017. A nejsem jediný z Plzně, kdo nový FW má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mohu potvrdit, že v Plzni (nebo v její části) již funguje nový software. Byl jsem u tchána a měl ho. Ano, má "cihličku", ne, není tester.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Co jsem zde uvedl,platí! A předem jsem od UPC žádné avízo nedostal a nejsem tester.Jelikož to zpětné zhlédnutí prakticky nevyužívám,tak jsem to právě teď ověřil.U zvoleného kanálu se dole objeví datum,do kdy to bude k dispozici.Dále tam je nabídka karet s tituly,které nyní už mám k dispozici pro spuštění.Zkusil jsem "honba za diamantem",-vyskočila omluva ,že momentálně nelze přehrát.Další 3 tituly už jely bez problému. Zpětné zhlédnutí je pouze jedna z novot,celý software cihly je úplně jiný a mě osobně se líbí. Tož tolik pane Ivo Mašku!Jestli jsem v Polsku nebo na Marsu neřeším,hlavně že to jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...