Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.
Takže co mi odpověděli na UPC klientském centru,tak by to mělo být spuštěno příští týden 6.4.2017 ve čtvrtek,co se týče zpětného přehrávání a teletextu nového rozhraní.To bude 1 vlna.

 

Zdravím Pavle.

6.4.2017 první vlna pravděpodobně nebude. Jakmile dostanu bližší informace, napíšu do tohoto vlákna.

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Skvely informace. Ted jsme se napriklad od pana Davida, ktery v nicku uvadi, ze je od UPC dozvedeli, kdy to nebude. Tyto informace se mnozi Ale nikdo nerekne KDY TO KONECNE BUDE !!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Tomu se říká neschopnost.....

Dát na trh polofunkční přístroj, čekat rok a půl na opravný update a pak opět čekat na opravný update updatu :-D

 

Ale už se snad dočkáme, alespoň do půl roku :-P

 

Odesláno z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Az upc najde nejakeho programatora tak to udelaji. To vis. Nejsou lidi. Do te doby stale posouvaji termin na neurcito. To udelat ja v praci tak uz jsem prisel o vsechny zakazky. Asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.Tak první vlna zpětného shlédnuti na cihle proběhne 12.4.2017 a druha vlna proběhne 25.4.2017.Bude mít nové rozhraní a také nové rozhraní teletextu.Snad to je už konečná verze,jelikož už jsem to slyšel od vícero operátorů z Call centra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr-77

Jak tak čtu toto vlákno, jsem asi jeden z mála, komu se cihla aktualizovala v avizovaném termínu 2.3.

Nový FW funguje a je to jednoznačně na cihle krok kupředu. Svižnost a odezva je sice stále katastrofa, ale dá se při troše vůle zvyknout. Ale na co si nezvyknu a pořád mě bude vytáčet, je nemožnost setřídit si programy dle svého. Toto považuji za základní funkcionalitu, kterou měly všechny staré set-top-boxy i televize, ale tento "zázrak" od UPC to neumí.

Snad časem :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...