Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám dva dotazy týkající se nového rozhraní DVR Mediaboxu.

1) Jak podrobné jsou informace o pořadu v EPG? Existuje možnost zobrazení podrobnějších informací o pořadu, jak to umožňovalo staré rozhraní?

2) Dá se nastavit nahrávání „ručně“, ne jenom z EPG?

 

 

1. Po najetí na pořad v EPG je zobrazen vysílací čas, doba pořadu, žánr a dva řádky popisu pořadu. Když zmáčkneš info tlačítko, zobrazí se v případě seriálu sezona a epizoda.

 

2. Nelze.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeji všem hezký večer.

Dnes jsem objevil velmi nepříjemnou vlastnost zpětného přehrávání na mobilních zařízeních a to: TENTO KANÁL NEPOVOLUJE PŘETÁČENÍ REPLAY VIDEÍ . Tím pro mne veškerá výhoda zpětného přehrávání ztrácí smysl, jelikož si nepřetočím ani reklamy ani části, která jsem např. shlédl dříve a nyní bych rád dokoukal konec. Takže děkujeme velice týmu UPC za snahu a z nekonečného čekání na upgrade na DVR mediaboxu, ale pokud tomu takto má být i do budoucna, tak si to strčte do prdele.

 

Zdravím, a co to bylo za kanál?

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Jj bylo to na mobilu s Androidem. Omlouvam se za vyraz v mem predchozim prispevku. Nicmene mne to vytocilo. Pokud to byla chyba tak to bedu. Pokud by to melo byt systemove tak bych se musel ptat k cemu zpetne prehravani je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Pánové, prosím, pokud se tento problém týká mobilních zařízení, přesuňte svou diskuzi na toto téma do příslušného vlákna, např. do "Horizon Go". Tady je to vyčleněo především pro zařízení HD DVR Mediabox (cihla) a tam, jak se zdá, tento problém není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...