Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Již od včera mi nejdou mazat nahrané pořady. Někdo stejný problém? Jen hláška o probíhajícím mazání, a kontrole později, ale pořad se nesmaže.

I po restartu? Vypadá to na nějaký problém s hdd...

 

Sent from mTalk

 

Tak po restartu, všechny dříve "smazané" nahrávky, jsou pryč.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Již od včera mi nejdou mazat nahrané pořady. Někdo stejný problém? Jen hláška o probíhajícím mazání, a kontrole později, ale pořad se nesmaže.

Stalo se mi již dříve, asi dvakrát, ale když jse se později koukl, tak už tan ty pořady nebyly, byly smazány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dobrý den,

mám asi rok HD DVR a postupně se spolupráce s ním výrazně zhoršuje :

1/ takřka denně (i několikrát) ho musíme restartovat (zezadu vypnou a zapnout), protože místo televizního programu máme jen černou obrazovku, "Menu" funguje, ale žádný program se nespustí, jinak Knihovna funguje, ze záznamu se můžeme dívat na cokoliv

2/ v poslední době máme problémy i s nahráváním. Byli jsme na týden mimo domov, dali si nahrávat nějaký seriál a ten se nahrál pouze ve středu (přitom ze seznamu plánovaných nahrávek vše zmizelo - jakoby by bylo nahráno). Pro nahrávání používáme Guide, občas se stane, že dáme nějaký samostatný film dáme nahrát a ten se také nenahraje - ale z plánovaných nahrávek zmizí).

Máte prosím někdo zkušenost co s tím ? Na UPC se mi volat moc nechce, protože tam poradí restartovat nebo případně výměnu setup boxu. Ten minulý (tuším KAON) nám měnili asi šestkrát a bez výsledku ...

Předem děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

PetrBrno: Asi bych zkusil resetovat do továrního nastavení a pak když nepomůže jedině zavolat na UPC a nechat si vyměnit DVR Mediabox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Tento měsíc březen postupně spouštíme klientům na zařízení HD DVR Box aktualizaci, která umožní zpětné zhlédnutí.

 

V případě zájmu o objednání zařízení HD DVR Box nás kontaktujte prosím pomocí kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle 241 005 100, a to vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 a v sobotu a neděli od 10:00 do 18:00.

 

on zavolat do UPC je někdy pěkný drama.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer

To jsou ty stejné kecy jaké byl uvedeny u testovacího firmware.

 

Přehrání odvysílaných pořadů až 7 dní zpětně + Možnost přehrání právě běžící pořad od začátku + Přetáčení již odvysílaných pořadů libovolně dopředu/dozadu = vlastně v podstatě jedna a ta samá funkce vycházející ze zpětného shlédnutí takže spíš marketingový počin

 

Mě by spíš zajímal ten "Mini TV průvodce s rozšířenými informacemi". Ví někdo z testerů co to je? Kde to je? Nějak to nemohu objevit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to platný,když je tam pár kanálů cosi vysílají co chtějí kdy chtějí a na EPG se spoléhat nelze.Asi 20x se mě už nahrálo úplně něco jiného než co měli dávat a onen program co jsem chtěl,nevysílali a když dám zpětný shlídnutí,tak opět místo něj je jiný.Jinak top že si dám nahrát celý seriál a po pár dílech se nahrávaní ukončí a musím to zadat znova je běžný a už toani neřeším.Prostě cihla si dělá co chce kdy chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...