Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník dali

Díky. To se teda zase moc nepředvedli. Umí to úplně všechny stb i televize. Člověk by řekl, že to je samozřejmá věc. Řeší se to tady už 2 roky, UPC nejsou schopni zareagovat a tvrdí, že to není chyba.. Prostě když chci najít v EPG program, musím projít přibližně 400 položek. Přijde to vůbec někomu normální? Otázka míří i na tvůrce tohoto softwaru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dali

Přece tady nebudeme takhle slovíčkařit. Vyzkoušel jsem řádově 10 stb a 15 televizí. Všechny to uměly. Jednak jsme v ČR a řešíme služby v této oblasti a navíc - UPC má přibližně dvouleté reakce na tohle zařízení od svých zákazníků a výsledkem je fw, který je zase zmetek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník promy

Osobně jsem dospěl k tomu, že mě to věčné přečíslovávání programů už stejně nebaví, takže bych dal přednost, aby se inženýři přednostně zabývali spíše třeba optimalizací rychlosti odezev. Za mě tedy je nová verze FW rozhodně krokem správným směrem.

 

Odesláno z mého Lenovo YT-X703F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Podle mne byl nejlepší dvoutunerový Handan PVR. Kdyby uměl HD programy, byl by to STB naprosto bez konkurence.

Taky měl na začátku své mouchy a nějakou dobu trvalo, než se vychytaly. Pamatuji například, kdy občas, místo naprogramované nahrávky, nahrával černou obrazovku a tu rychlopřetáčel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sarmen10

Zdravím, dotaz k testerům: Zkoušel někdo dát cihlu do továrního nastavení? Začala mě blbnout - zpomalovalo se načítání v epg a v nahrávkách se někde přestalo objevovat z jakého programu je nahrávka. Vypnuti nepomohlo ani reset tak jsem dala tovární a teď nemůžu jít vůbec do videopůjčovny. Stalo se to někomu?

 

Tak vyřešeno: Volání na technickou a musela se znovu nahrát aktualizace a rada od technika "Během testováni nedávat do továrního nastavení".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...