Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník sako verife

A co titulky? Už jdou?

V nastavení pustit zobrazování titulků, např u ČT se na malé cihle zobrazují nově i titulky. Ale je tomu tak prosím i u velké cihly?

Nejedná se o titulky přes teletext, to jen pro upřesnění....

 

Děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník barsalano
Posledních 14 dní se mi stává, že na cihle vidím jen EPG, když zvolím nějaký kanál, tak ticho a tma, jen informace z EPG. Loga stanic v EPG nejsou, jsou tam jen * , takže ani nevím, o který kanál jde. Při přepínání kanálů občas nějaký naskočí, když ale přepnu jinam a pak se vrátím, tak zas ticho a tma.

Nemáte někdo podobný problém? Na technické podpoře mi radili různé restarty, resety a nic nepomohlo.

 

Právě včera se mi stalo totéž, na obrazovce viselo jenom EPG a kanály přepínat nešlo. Pomohl až tvrdý "restart" vypnutím síťového vypínače. Patrně další novinka UPC k obveselení nešťastných uživatelů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník IQ2

Prijde mi, ze vcera byly asi nejaky erekce na slunci, protoze za dobu co mam cihlu tak (musim zaklepat) bez problemu - Ale vcera sem koukal na ON DEMAND serialy a pokazde se nekdy v pulce zasekly a STB jakoby udelal soft reset (na chvili se zasekl a pak vypl). Po opetovnem spusteni si ale nastesti pamatoval, kam az sem koukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Prijde mi, ze vcera byly asi nejaky erekce na slunci, protoze za dobu co mam cihlu tak (musim zaklepat) bez problemu - Ale vcera sem koukal na ON DEMAND serialy a pokazde se nekdy v pulce zasekly a STB jakoby udelal soft reset (na chvili se zasekl a pak vypl). Po opetovnem spusteni si ale nastesti pamatoval, kam az sem koukal.

Cihla má jednu velkou nevýhodu, že je napojena na datovou zdířku a potřebuje ke své funkci internet. Jakýkoliv, byť i malý výpadek internetu se pak projeví na její funkci a to nejen při VoD, ale i při DVB-C televizním příjmu - zamrzání, restart, zobrazení hlášky Error 1001 atd. Dokonce, ani pořady nahrané přímo na HDD cihly nelze při výpadku internetu přehrát.

Jiné STB, které jsou napojeny na tv zdířku přitom při výpadku internetu mohou fungovat normálně, stejně jako příjem DVB-T přes zásuvku UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife
Menu - nastavení - vlastnosti - titulky - vypnout / zapnout. Vše přes DO cihličky. Funguje to. Já mám titulky vypnuté.

děkuji, asi si zase nechám dovézt velkou cihlu. Ale možná to bude jistější až po vánocích, aby jsme se přes vánoce nevztekali zbytečně

[sMILING FACE WITH SMILING EYES]

 

Odesláno z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...