Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

UPC Česká republika Zdravím Jiří. Je půl destáté dopoledne, den ještě nekončí :) Každopádně už teď Vám mohu sdělit, bohužel, že testování se odkládá na začátek příštího roku z důvodu interních chyb v nové verzi SW, které nám nedovolují pustit aktualizaci na Vaše boxy. Mrzí mě, že jsem poslem špatných zpráv. David - UPC Facebook tým

 

Takovou odpoved jsem dostal jako tester.No UPC si z ostudy nyni udelal kabat.SLIBUJE a SLIBUJE ale zkutek utek :-(

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si říkám, jestli UPC neudělalo chybu, že vám neposlalo onu aktualizaci i s tou chybou, kterou objevilo při interním (Alpha) testování. Jste jak praštěný. Namísto toho, abyste byli rádi, že vám ji neposlali a pak nenapsali, že o chybě vědí, ale jste beta testeři, s tím, že to má chyby musíte počítat a smířit se s ní.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne rad nejsem.Kdyz firma ktera si hraje na nejvetsiho poskytovatele,vyda nejake prohlaseni a to udelala nekolikrat,ze vyjde aktualizace,ktera bude resit chyby a ty ten setobox rozhodne ma,pak sve prohlaseni ma dodrzet,casu aby se pripravila,prostredku a techniku ma na to dost.V te aktualizaci ma byt i zpetne prehravani sedm dni zpet.Tim se vsude UPC chlubi atd ale ze neni schopna ho za cely rok zprovoznit na sve vlajkove lodi HD DVR Mediabox,to je podle me spatne a za tim si pevne stojim.Nikdo uz nemuze te firme nic verit,jake si tim udelala jmeno.A je temer jiste,ze to nevyjde,ta aktualizace ani na jare v roce 2017.i kdyz ji opet tu aktualizaci VEREJNE slibuje svym platicim zakaznikum,kteri rozhodne za jejich sluzby neplati malo.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Jirka007 plně souhlasím. Nezvládnou ani primitivní opravu znakové sady v teletextu (spousta neslyšících využívá titulky z teletextu)

Je to banda.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne rad nejsem.Kdyz firma ktera si hraje na nejvetsiho poskytovatele,vyda nejake prohlaseni a to udelala nekolikrat,ze vyjde aktualizace,ktera bude resit chyby a ty ten setobox rozhodne ma,pak sve prohlaseni ma dodrzet,casu aby se pripravila,prostredku a techniku ma na to dost.V te aktualizaci ma byt i zpetne prehravani sedm dni zpet.Tim se vsude UPC chlubi atd ale ze neni schopna ho za cely rok zprovoznit na sve vlajkove lodi HD DVR Mediabox,to je podle me spatne a za tim si pevne stojim.Nikdo uz nemuze te firme nic verit,jake si tim udelala jmeno.A je temer jiste,ze to nevyjde,ta aktualizace ani na jare v roce 2017.i kdyz ji opet tu aktualizaci VEREJNE slibuje svym platicim zakaznikum,kteri rozhodne za jejich sluzby neplati malo.

Ty asi v elektronice jako profesionál neděláš, viď? Jinak bys nemohl napsat toto: aby se pripravila,prostredku a techniku ma na to dost. A skutečného testera, ne laika si na něho hrající, jsi v životě také nedělal a nemáš tušení, o čem to ve skutečnosti je.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tve vyjadreni a postoj a nazor a smysuplne myslenky.TY MAS ALE SVUJ a JA ZASE SVUJ.Mimochodem pane Masek,Ja delal vedouciho jak v elektru,tak vedouciho mobilnich tel ,to jen na okraj.A jak jsme napsal vyse,pokud firma si hraje na nejvetsiho poskytovatele a dokonce je mezinarodni,tak ma prostredku,techniku a moznosti dost na to aby to co pred rokem slibila a cely rok slibuje verejne,dodrzela,jinak je PLATICIM ZAKAZNIKUM,nemalou castku za jejich nekvalitni sluzby a sliby,jen k smichu,omlouvam se,k placi.Zaplatit me jako skutecneho testera,na to UPC nema finance.Mit 600000 klientu a tem pravidelne lhat a slibovat a inkasovat nemale castky,to je opravdu velka vizitka kvalitni mezinarodni firmy.Na to si ale musi kazdy zakaznik prijit sam.A co si vse jeste nechame od pohadkaru a slibotechen my zakaznici libit,je jen a jen na nas Vsech.Krasny den do Jirkova-Pane Masek :-)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl na mysli praxi v práci na průmyslových Pc (např.). Vymýšlet software, vymýšlet různé vazby mezi produkty, a tak podobně. Tohle dělám já a budu to dělat ještě 6 let. Pak zaplať Pán Bůh - důchod. A protože z dlouholeté této praxe vím, co to obnáší, tak jsem velmi v tomto ohledu benevolentní.

Dále - čím větší firma, tedy moloch, tím komplikovanější práce. Různá schvalování na centrále.... Navíc různé státy a tudíž snaha o jednotnost, aby nebyl komplikovaný servis. Atd., atd.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Posledních 14 dní se mi stává, že na cihle vidím jen EPG, když zvolím nějaký kanál, tak ticho a tma, jen informace z EPG. Loga stanic v EPG nejsou, jsou tam jen * , takže ani nevím, o který kanál jde. Při přepínání kanálů občas nějaký naskočí, když ale přepnu jinam a pak se vrátím, tak zas ticho a tma.

Nemáte někdo podobný problém? Na technické podpoře mi radili různé restarty, resety a nic nepomohlo.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...