Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Čím víc lidí jim ten krám vrátí, tím větší budou cítit tlak na to, aby tuhle zrůdnost opravili. Pokud lidi budou jen prskat v soukromí a nebudou hromadně nadávat přímo UPC (nebo ještě lépe právě vracet boxy jako nepoužitelné), tak se nic nezmění.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže odbytí pracovníka na lince UPC, že to do budoucna spraví je zbytečné jo? to by mě tedy zajímalo, kterého retardu tahle věc napadla. To si budu stěžovat hned po víkendu

Na druhou stranu některé typy to mít to ale musely, jelikož na oficiálním manuálu jsou print-screeny s nabídkou úpravy oblíbených kanálů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiří: Ano, jsou zbytečné. Někdo zde psal, že se to UPC nevyplatí, protože by to stálo moc peněz.

Je možné, že ten od Samsungu (ten který není určený pro nás) to umí, ale těžko říct.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mockrát děkuji za zprávu. Už teď jsem otráven z toho, že jsem se do toho nechal ukecat, budu platit o 50,- víc a ještě mám podstatně komplikovanější, škaredější a s pro mě naprosto uděsným stylovým a obrazovým designem - settop box, který neumí to, co umí kdejaký obyčejný aparát za pár stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuším co Jiřího vedlo k tomu že se nechal ukecat, ale jak to tady čtu, tak se asi začnu modlit ať mi ten můj settopbox s vestavěným HDD vydrží co nejdéle. Co se týče nahrávání vícero pořadů najednou to mám stejný a když mě něco donutí využít videotéku MyPrime tak to řeším přes noťas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Helča

Nový box neumí řadit programy, neumí vytvářet seznamy vlastních programů (takže je člověk nucen neustále hledat mezi 150 programy své 4 oblíbené), neumí vytvářet složky pro nahrané pořady, neumí rychlé skokové přetáčení na určené místo v nahrávce (přeskočení reklamy jedním stiskem a podržením).

To nemluvím o situaci, kdy se box sekne a musíte ho natvrdo vypnout a zapnout. takže pokud zrovna něco stahujete, nebo někdo hraje on-line, tak se vám velmi poděkuje za odpojení internetu

Chytří lidé z UPC tvrdí, že tohle lidi (uživatelé, zákazníci) moc chtěli. ..... také tomu nerozumím.

Osobně mám ještě právě ten KAON 3000 HDR ( http://i.iinfo.cz/urs/predek-127238558083506.JPG ). Doslova se děsím času, kdy přestane fungovat.

 

Naprosto souhlasím s JENDA 123, a díky moc, že jste to tady napsal, protože jsem to odmítla a rozhodně je to kšunt. Jsem technicky založená a moc dobře, takže se mi to nepozdávalo, když před časem mi nějaká slečna nabídla výměnu a argumentovala tím, že ty stáré STB se nebudou podporovat. Takže nic jsem nepřijala a skutečně by pak zvážila po více než 13 letech ukončit smlouvu s UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...