Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Thorn
Koukám, že poslední příspěvek je z února. Že by rezignace s cihlou?

 

Obávám se, že rezignace. Rychlost update je tak závratná, že to ani nestíháme sledovat, proto ta letargie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Jen pro info z minulého týdne:

 

Vážení testeři,

 

 

 

po delší odmlce bude brzy připraven upgrade Vašeho Horizon boxu na novější verzi software a grafického rozhraní.

 

Nová verze nebude ještě obsahovat žádné vizuální změny, avšak stabilita boxu by měla být opět o značný kus vylepšena.

 

 

 

K upgrade by mělo dojít závěrem března, o události Vás budu ještě předem včas informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník TwiST

Objevnej dneska nebudu, ale koukam, ze nebylo spatny rozhodnuti jim tu cihlu hodit po dvou dnech zpatky na hlavu a nechat si vratit kombinaci STB+modem...

Ad rekordery - Kaon mel hodne much, ale proti tem dvema dnum byl zlatej...

Ad telefony na techniky - tusim, ze vzdycky, kdyz meli dorazit, tak mi predem volali - z mobilu, s odkrytym cislem. Priznavam, ze jsem nemel tu drzost si jejich cisla ukladat, ale kdybych tu drzost mel, tak by to slo. Kazdopadne by to u mne bylo za hranicic sprostoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, omlouvám, se jestli to sem píšu špatně, ale mám jeden dotaz. Před dvěma dny mi byl nainstalován tenhle rádoby super stroj a bojuji tady s dost zásadní věcí. Nemám zájem ani důvod se prohrabávat x stovkama programů, které nemám zaktivované.

Když tedy zavedu položku oblíbené, zjistil jsem, že, když programy volím a tak jak bych chtěl srovnávají se mi stejně. Druhý den je to ovšem srovnané podle toho divného UPC klíče.

Mám tedy jeden dotaz, dá se, popřípadě, v budoucnu půjde, úprava oblíbených kanálů dle vlastních potřeb, nebo se budu muset řídit UPC?

Pokud ano, mám totiž chuť jim ten rádoby super stroj hodit na hlavu, neb předešlý starší plně fungující nahrávací set top box byl podstatně lepší.

Nehledě na to že animace infa přes půlku obrazu je také příšermá. Toť ovšem můj osobní problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...