Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Zdarec lidicky, dotaz, ctu ze nejde po Praze cihla. Me blika power button oranžove. Je mozne, ze je to stejny problem? Cihlu mam totiz jen tyden, takze nevim co a jak. No a nacic jsem udelal ten "trojhmat" a nevim jestli se vse dokoncilo jak melo. A ted uz znovu mi cihla vubec na nic nereaguje. Pouze blika oranzove power tlacitko. Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně mi "cihla" funguje. Z UPC hláška o výpadku zmizela, tak snad to bude OK. U mě se výše zmiňovaná nefunkčnost projevovala tím, že po vytažení napájení a vrácení / vypnutí + zapnutí spínačem svítilo tlačítko power zeleně, ale na výstupu HDMI nebyl žádný signál (jen černá obrazovka), na ovladač media box nereagoval na krátký stisk power tlačítka přímo na cihle taky ne. Pomohlo (po odstranění závady u UPC) přidržení power tlačítka na cihle, objevilo se v několika jazycích prosím čekejte cihla se po nějaké chvíli vypnula (oranžové power tj. standby) a pak už fungovala normálně (tj. zapnul jsem ovladačem, chodí programy, menu ...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...no pane jo.Než v UPC tu "cihlu" poštelujou do finální podoby,tak už se bude vysílat v UHD rozlišení. :lol:

...tak hlavně aby mi můj HD PVR Kaon ještě dlouho vydržel,protože nic spolehlivějšího(na nahrávání)prostě pořád není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
...tak hlavně aby mi můj HD PVR Kaon ještě dlouho vydržel,protože nic spolehlivějšího(na nahrávání)prostě pořád není...

No vidíš. A já od Kaonu přešel na cihlu (i když Kaon jsem si zatím taky nechal) právě kvůli jeho mizerné spolehlivosti, nahrával si tak nějak podle počasí. A cihla zatím naopak ok, spíš nahrává i to co nemá (seriály)

 

Nejhorší na těch skvostech od UPC je právě ta jejich naprostá nepředvídatelnost.

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Fighter06:

v manuálu čtu: "BLIKAJÍCÍ ORANŽOVÁ IKONA NAPÁJENÍ Probíhá stahování softwaru."

Zkusil bych to nechat blikat bez pošťuchování (třeba hodinu bez povšimnutí), třeba se ten software stáhne, ale nevím extra zkušenosti s tím nemám, tak jestli píšu hovadiny, třeba mě někdo opraví a poradí lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74
...tak hlavně aby mi můj HD PVR Kaon ještě dlouho vydržel,protože nic spolehlivějšího(na nahrávání)prostě pořád není...

No vidíš. A já od Kaonu přešel na cihlu (i když Kaon jsem si zatím taky nechal) právě kvůli jeho mizerné spolehlivosti, nahrával si tak nějak podle počasí. A cihla zatím naopak ok, spíš nahrává i to co nemá (seriály)

 

Nejhorší na těch skvostech od UPC je právě ta jejich naprostá nepředvídatelnost.

 

Sent using Tapatalk

 

...jojo...asi jsem měl štěstí na "dobrej" kousek.

Každý tři měsíce formátuju disk a obnovuju tovární nastavení a délku záznamu přednastavuju na 1hodinu!!!

Sem tam drobná chybka ale jinak jede jak má.

 

...já bych i do ty "cihly" šel,ale když to tady čtu....skoro po roce to pořád nejede jak má.........a taky je to o nový kabeláži v bytě....takže zatím prostě ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No pokud jde o spolehlivost nahrávání, tak bych taky řekl, že v tomto směru je na tom cihla lépe než tomu bylo u Kaonu nebo Handanu. Ale své mouchy pořád má, stejně jako je měly i předešlé settopboxy. Teď mě nejvíc asi sejří jakési takové zasekávání obrazu i zvuku při přehrávání nahrávek z některých programů. Zatím jsem to vypozoroval u všech programů Primy a bohužel i HBO. Přes půl hodiny to hraje normálně a pak najednou kraťoulinké zaseknutí obrazu a zvuku, občas doplněné i rozpadem obrazu. Kdyby to bylo třeba jednou za hodinu, tak si toho člověk ani nevšimne, ale ono se to bohužel opakuje v 25 - 40 sekundových intervalech až do konce nahrávky, což působí už hodně rušivě a dokáže to otrávit požitek z filmu. U nahrávek z jiných proogramů, jako např. všech ČT, všech programů Novy, AMC, Filmboxy atd. se toto nevyskytuje. Stejně tak se to nevyskytuje ani při sledování živého vysílání i těch programů, u kterých nahrávky cukají/zadrhávají. Takže opět předpokládám, že se jedná o nějakou softwarovou záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Mně to nejde od včerejšího odpoledne pořád. Před chvílí jsem volal do UPC, technik říkal, že se na to podívá, čekal jsem asi 10 minut a zřejmě to položil. Tak jsem to taky položil. Přihlásit se do Moje UPC nejde /porucha/, tak se místo dívání nan televizi můžu dívat z okna. Dnes to tam vypadá lépe, ale je chladno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...