Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník superpepino

Tak je středa po 17.hodině a nejde mně v Praze cihla. Zkouším dvojchmaty a trojchmaty, bohužel tento výrobek z doby prvobytné společnosti nereaguje. Nejde ani spárovat dálkové ovládání s cihlou. Zvedám telefon a hned na uvítanou mně moje milované UPC oznamuje, že náš technický výkřik století - cihla od UPC je nefunkční. Al :( e že na tom tradičně usilovně pracují. Takže to mám rozmršený a tím jsem skončil. To opravdu tomu UPC nestojíme ani za zaslání sms, nebo e-mailu, že se na tom něco dělá, abychom nedělali zoufalé kroky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Boss

Taky už jsem chtěl použít nějaké ty hmaty. Naštěstí jsem nejdříve zabrousil na toto fórum, takže jsem si to celé nestačil rozjebat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsmutnější na tom je, že v květnu to bude rok co se první cihly dostaly k zákazníkům a za tu dobu ten fw skoro nevylepšili, ať už po stránce bezproblémového provozu, zlepšení ergonomie nebo přidání funkcí co uměly už starší stb. Vlastně to je už téměř rok teď, od doby kdy testeři dostali první cihly. :scratch:

 

Je to smutné, ale kdyby se UPC jmenovalo Microsoft, tak bychom ještě teď pracovali v příkazové řádce MS-DOSu. Alespoň takový dojem na mě dělá jejich efektivita a rychlost vývoje fw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
chápu to dobře, že pro "běžného uživatele" je nějaký bridge mód nepodstatná věc?

Ano, a ono to tak v reálu nejspíš i bude, bohužel.

 

Sent using Tapatalk

 

 

Bohužel asi pro ty co mají potřebu přes "cihlu" zasíťovat půl baráku, ono s dvěma RJ45 se toho asi moc nevykouzlit nedá

 

Bohužel pro ty, kteří už mají modem a ten je umístěný jinde než televize, bohužel pro ty, kteří mají svůj vlastní, nakonfigurovaný a odladěný wifi router s řadou ověřených zařízení (ne každý potřebuje pro připojení mobilu zrovna RJ-45 :-)), který nechtějí zahodit a všechno nastavovat znova, a tak bych mohl pokračovat. Stačí se zamystet a pár dalších scénářu tě taky napadne. A nebo možná taky ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, že cihly jsou v Praze mrtvé viz info. na stránkách UPC:

https://app.upc.cz/klpoz/cz/ContactForm.aspx

Technická podpora

Typ dotazu: Poruchy

 

Aktuální info - výpadek boxů Horizon HD DVR Mediabox

Vážení klienti, velice se omlouváme za výpadek, který jsme aktuálně zaznamenali na našich Horizon HD DVR Mediaboxech.

Na odstranění výpadku intenzivně pracujeme. Prosíme Vás proto o strpení.

Team UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...