Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník allien

A zkus si vzít internet a TV od O2, když jsi 6 a více kiláků od DSLAMu, z té rychlosti si sedneš na pr..l :D Ale kdo chce, tak ať si zřídí O2 a jejich slavné AžDSL .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

nasranej jak krava píše: "....sracka...do prdele....h***o ... ....."

Myslím,že Ti u UPC stejně není pomoci.I kdyby bylo vše bez problémů a ze zlata,tak jsi stejně pořád uživatel nasranej jak krava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte taky problémy s MY PRIME. Poslední dobou zlobí načtení filmu. Film se načte a za takových 10 sekund ,se ta cihla nějak zablokuje. Blikne tlačítko zapínaní a potom už cihla vůbec nekomunikuje .Pomůže pouze vypnutí ,na zadní straně. A potom ty filmy hrají normálně .Kde hledat problém??

 

upraveno: tak jsem zjišťoval na Facebooku tam můj dotaz raději vymazaly .

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
Kde hledat problém??

 

V UPC.

 

A teď vážně - nevím. Všechny zařízení od UPC vykazují značně nahodilou poruchovost která se obtížně reprodukuje a tedy i zjišťuje její příčina. Mě se cihla také občas zasekne, pokaždé za jiných okolností, někdy pomůže vypnutí na dálce, někdy musím přes vypínač. Ano, je to na h***o, a já už bohužel ani nevěřím, že to u UPC bude někdy jinak.

 

Sent using Tapatalk

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
Jen pro info, v rámci testování jsem dostal odpověď na otázku, zda bude umožňovat cihla i bridge mód
bridge mód není dostupný a bohužel nebude ani v budoucnu - použitá architektura to neumožňuje

Což potvrzuje mé přesvědčení od samého počátku, a sice že cihlu POUZE jako STB a nic jiného. Modem zvlášť a WiFi + eth vlastní je jediná cesta co nevede rovnou k Chocholouškovi [emoji14]

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
chápu to dobře, že pro "běžného uživatele" je nějaký bridge mód nepodstatná věc?

Ano, a ono to tak v reálu nejspíš i bude, bohužel.

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

"A v rámci testování" prosím o zjištění, kdy bude správená znaková sada u teletextu / titulků

Já jestli si radši nemám začít shánět, zjišťovat informace, o jiném HD přístroji s nahráváním, kterej zvládá zobrazit titulky. Což beru jako základní a zásadní věc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...