Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník sako verife
Můj původní záměr byl, že sem budu psát své poznatky z provozu toho zázraku cihličky. Možná na TVFreaku, tady po dnešních zkušenostech už ani omylem.

Prosím, nenechte se znechutit jedním ouldem. Mně by docela zajímalo, jak vidí cihlu zkušený a náročný uživatel. Já osobně ji zatím nemám (a dokud nepůdou řadit kanály tak ji mít nebudu), ale rád bych věděl, jak se chová ve srovnání se starým Kaonem, který mám teď. A hlavně jestli nemá nějaké další podstatné chyby...

Viz teletext u cihly, nemožnost seřadit oblíbené programy, zamrzání.

Možná by jsem být tebou radši zatím vydržel na Kaonu.

Něco testují, asi, zamrzání je nyní častější, před tím jsem neměl vůbec. I když nechápu, jak by mohli být testování závislé na mě cihle. Já upgrade softu neprovedl a do ostrého provozu, snad nezasahují, i když.....

Jsem laik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj původní záměr byl, že sem budu psát své poznatky z provozu toho zázraku cihličky. Možná na TVFreaku, tady po dnešních zkušenostech už ani omylem.

Prosím, nenechte se znechutit jedním ouldem. Mně by docela zajímalo, jak vidí cihlu zkušený a náročný uživatel. Já osobně ji zatím nemám (a dokud nepůdou řadit kanály tak ji mít nebudu), ale rád bych věděl, jak se chová ve srovnání se starým Kaonem, který mám teď. A hlavně jestli nemá nějaké další podstatné chyby...

 

Jo,jo, tak to sis na ty informace vybral toho pravého :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
Nic takového tam nevidím.

Takové to červené kolečko v informacích o pořadu (vybraném z TV průvodce). Je na levé straně šedé lišty spolu se symbolem pro sdílení.

 

Když na něj klikneš začne to hledat zaregistrovaný box (info o něm je v Nastavení / Moje mediální zařízení) a po chvíli to skutečně nastaví (aniž by se box probral že sleepu). Vyzkoušeno a fakt funguje

 

Problém je jen to že to nechce žádné potvrzení ani no nemůžeš jakkoliv upravit (třeba čas, epizoda vs celá série atd.) a hlavně už to z mobilu nemůžeš zrušit. Na to musíš do boxu.

 

Takže klasika - bezva nápad, funkčnost hodně pokulhává...

 

Sent using Tapatalk

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Když už jsme u toho Horizon GO - ještě nikdy mi to nepřehrálo žádný pořad, vždycky celá apka spadne. Ani mě to u UPC nepřekvapuje a hodnocení 3.6 v Play Store taky není bůhví co, ale stejně. Funguje vám to někomu nebo taky padá? Díky za nasdílení vašich zkušeností

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Díky za info. Je to divný, už jsem i přeinstaloval ale stále totéž - objeví se obrazovka s ovládáním videa, místo obrazu ale černo a za chvíli pád aplikace. Možná je to tím že používám custom ROM ale všechno ostatní na ni chodí a obvykle lépe než na originální. Odeslal jsem už mraky reportů i komentáře do Play Store ale nikdy nikdo z vývojářů neodpověděl

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...