Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Příspěvekod aod » pon, 25.1.2016, 17:02

 

Bože, to je snůška hovadin.

 

Hle, nejmoudřejší projevil své mínění. Chvalme a děkujme!!! :salut::puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Mašku, nechci se Vás nějak dotknout, ale Vaše vyjádření cituji: "Jsem v tom svým způsobem profík" mi bohužel nějak nekoresponduje s obsahem Vašich odpovědí. Když to vezmu od konce:

4. "cihlička vyžaduje datovou zdířku", kde jste na to přišel? Cihlička nic nevyžaduje. pokud máte na mysli 2ks RJ45 tak ty slouží pro LAN napojení externího zařízení (TV, PC) Cihlička požaduje napájení a koax vstup, který jste měl i u předchozího settopboxu. Předpokládám, že televizor jste měl propojen kabelem HDMI. Takže nechápu v čem jste technikovi ušetřil práci.

3. tak vy platíte UPC za internet a je vám jedno kolik lidí se vám nacpe na vaši wifi a tím sníží rychlost za kterou si platíte, zajímavé něco jako internetová charita

2. asi děti mají v pokojíku fullhd televizor, jinak nevidím důvod si původní settopbox HD nechávat a platit za něj

1. "Ano, to je ten starý velký Kaon, který má zdroj uvnitř, má displej a ve vypnutém stavu ukazuje hodiny" no tak toto už samo mi říká, že jsem brečel na "cizím hrobě" (co to je "zdroj uvnitř"? :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Datovou zdířkou asi myslel datovej výstup z účastnický zásuvky a pak je to správně. Ale tu WiFi bych si určitě ohlídal, ne ani tak kvůli počtu černých userů, ale aby tam náhodou někdo neposílal závadnej obsah a v 5 ráno mně nevykopli dveře fízlové ze zásahovky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Mašku, nechci se Vás nějak dotknout, ale Vaše vyjádření cituji: "Jsem v tom svým způsobem profík" mi bohužel nějak nekoresponduje s obsahem Vašich odpovědí. Když to vezmu od konce:

4. "cihlička vyžaduje datovou zdířku", kde jste na to přišel? Cihlička nic nevyžaduje. pokud máte na mysli 2ks RJ45 tak ty slouží pro LAN napojení externího zařízení (TV, PC) Cihlička požaduje napájení a koax vstup, který jste měl i u předchozího settopboxu. Předpokládám, že televizor jste měl propojen kabelem HDMI. Takže nechápu v čem jste technikovi ušetřil práci.

3. tak vy platíte UPC za internet a je vám jedno kolik lidí se vám nacpe na vaši wifi a tím sníží rychlost za kterou si platíte, zajímavé něco jako internetová charita

2. asi děti mají v pokojíku fullhd televizor, jinak nevidím důvod si původní settopbox HD nechávat a platit za něj

1. "Ano, to je ten starý velký Kaon, který má zdroj uvnitř, má displej a ve vypnutém stavu ukazuje hodiny" no tak toto už samo mi říká, že jsem brečel na "cizím hrobě" (co to je "zdroj uvnitř"? :salut:

 

Nehledě na to, že by mohl měsíčně ušetřit pár stokorun za původní internet, když už ho má od UPC v ceně. A taky platit spotřebu el. energie za dva spotřebiče

něco stojí.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr4422

Zdravím, Potřebuji pomoci. Mám Ntb co má wifi kartu Intel ac 3160. Win 10. Ale nějak se nemůžu nikde dokopat, aby mi 5g wifi jela plnou rychlostí. Mám net 200/20, cihlicku jsem nastavoval všelijak, takže problém bude v Ntb. Na 2.4g mi to ukazuje rychlost cca 50/20, kabel pohoda 200/20 ale 5g mi jede max cca 30/20. Někde je nějaký sprajc. Ovladač karty poslední (vyzkoušeno už vícero). 3 telefony s různým androidem vždycky dají 200/20. Nemáte někdo radu? Wifi je nastavena na max, na 2.4g vytáhnu víc jak na telefonech a tabletu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane Oulde, také se vás nechci dotknout, a proto se vás optám. Do cihličky dostáváte signál odkud? Po kabelu z datové zdířky, nebo z koax zdířky účastnické krabice?

další:

Cihlička má napsané heslo. To jsem použil. Přesně podle pokynů, co se po mě chce. Předpokládám, že hesla nemají všechny cihličky stejná. Pokud ano, tak je to dost diletantské, pak je problém u toho, kdo to tak vymyslel a zrealizoval. Tam si prosím stěžujte.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě na to, že by mohl měsíčně ušetřit pár stokorun za původní internet, když už ho má od UPC v ceně. A taky platit spotřebu el. energie za dva spotřebiče

něco stojí.

Vy máte jen jednu televizi, já mám dokonce tři.

Co se týče inetu - nehodlám tu nic vysvětlovat. Co se týče el. spotřeby, platím si ji ze svého, nikoli z vašeho.

.... zaplať Pán Bůh, že už nežijeme v lidský ZOO, kde nám chovatel nařizoval a doporučoval, co máme a co nemáme dělat. Někteří jsou tak nějak stále zvyklí, jak pozoruji :)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...