Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vlcak
Výcuc z odpovědí od Horizon teamu:

 

Moje hlášení - Teletext stále neumí česky.

Odpověď UPC Horizon team: Toto je problém, který je stále v řešení

 

Moje hlášení - Pořadí programů nejde měnit a položka "Oblíbené" v menu tedy naprosto nedává smysl. Zde se nic nezměnilo.

Odpověď UPC Horizon team: Toto bude řešeno s nejvyšší pravděpodobností v některé z následujících SW boxu.

 

Moje hlášení - DLNA - otázka - bude? nebude?

Odpověď UPC Horizon team: S DLNA se do budoucna počítá, ale prozatím není prioritou

Pustili do oběhu věc, která jim zřejmě sníží členskou PLATÍCÍ základnu. Asi si nechám nainstalovat nějakou PROMO akci od O2 a pak uvidím. Stále ještě PLATÍCÍ zákazník UPC (od věky věků, tedy od dob Karnevalu, Tesmedia apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Takže už je mi jasné, proč od 15.1. převádějí všechny klienty na věrnostní programy. Tím si alespoň část klientů posichrují a od těch. kteří to nevydrží, vyberou nějakou částku na pokutách. Je vidět, že cestou zlepšování služeb se UPC rozhodně vydat nehodlá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl sem se zeptat testérů,potažmo těch,co si normalně platí balíček Klasik+,pustili vám zbývající stanice nebo jenom ty,které jsou v balíčku Komfort+?Jde mě o to,že od začátku testování mě nejede plná nabídka DTV.Dnes mě bylo řečeno,že je to odstupnovany podle toho,kdo si platí jaký balíček.Kdo si platí Klasik+ by měl mít nabídku Komplet + a ti co si platí Komfort+ by měli mít po dobu testování Komplet+.Mě nejde o to,že mě nejdou nějaký programy,testovat se dá i s tím málem,mě jde o princip,že když oznámí,že testérům spustí komplet nabídku tak ji mají spustit,navíc,když v Moje UPC mám napsaný "Bonusové programy KOMPLET na 3 měsíce zdarma".

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl sem se zeptat testérů,potažmo těch,co si normalně platí balíček Klasik+,pustili vám zbývající stanice nebo jenom ty,které jsou v balíčku Komfort+?Jde mě o to,že od začátku testování mě nejede plná nabídka DTV.Dnes mě bylo řečeno,že je to odstupnovany podle toho,kdo si platí jaký balíček.Kdo si platí Klasik+ by měl mít nabídku Komplet + a ti co si platí Komfort+ by měli mít po dobu testování Komplet+.Mě nejde o to,že mě nejdou nějaký programy,testovat se dá i s tím málem,mě jde o princip,že když oznámí,že testérům spustí komplet nabídku tak ji mají spustit,navíc,když v Moje UPC mám napsaný "Bonusové programy KOMPLET na 3 měsíce zdarma".

 

mě by zajímalo co vlastně testujete. Nový SW už dostali všichni klienti co mají cihlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Jde o to, že u nás sledují vše co s boxem děláme kompletní logy. Takže i jakási ztráta soukromí + pustili nám to dřív než ostatním, kdyby se projevily nějaké zásadní chyby, tak nemůžeme remcat, šli jsme do toho dobrovolně. Za to je ta akce na 3 měsíce.

Měl by být komplet, zavolej tam a zeptej se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Jde o to, že u nás sledují vše co s boxem děláme kompletní logy. Takže i jakási ztráta soukromí + pustili nám to dřív než ostatním, kdyby se projevily nějaké zásadní chyby, tak nemůžeme remcat, šli jsme do toho dobrovolně. Za to je ta akce na 3 měsíce.

Měl by být komplet, zavolej tam a zeptej se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Jde o to, že u nás sledují vše co s boxem děláme kompletní logy. Takže i jakási ztráta soukromí + pustili nám to dřív než ostatním, kdyby se projevily nějaké zásadní chyby, tak nemůžeme remcat, šli jsme do toho dobrovolně. Za to je ta akce na 3 měsíce.

Měl by být komplet, zavolej tam a zeptej se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dejvos

Dobrý den, mám problém se spárováním ovladače s receiverem Pioneer. Nelze tak ovládat hlasitost ovladačem upc. Nefunguje kód. Co s tím? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...