Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dira

Díky ;) každopádně asi od nich do tý doby než tohle vyřeší budu chtít na internet zvlášť jinej router, protože tohle absolutně nesplňuje požadavky zabezpečenýho připojení..

 

Napiš jak jsi dopadl....já to už zkoušel a bylo mi řečeno že nelze....upřímě, po více jak deseti letech (občas jsem na ně sice nadával, ale globálně jsem byl spokojený) už hledám alternativní nabídky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dá se někde vylovit v tom zmršeném softwaru proti Konanu, přehled pořadů alespoň na 5-6 hod dopředu?

Při sledování programu jde 1 program dopředu.

Nemyslím GUIDE, nějak jinak, třeba tabulkově s posunem celé stránky jako v Kaonu.

V GUIDE než se někam proklikám přes programy, které vůbec nemám placené nebo mě nezajímají, to je věčnost.

Kdyby to alespoň šlo i v oblíbených.

Díky. Bobo

 

Vím, co myslíte, ale ne, bohužel to nejde :(

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Tahle věc mě taky s***

Myslel bych si, že tohle bude vyřešeno v uzavřeném betatestu ještě před tím, než se tenhle nedodělek dostane k PLATÍCÍM zákazníkům.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn

Tak panove, dnes jsem se vytocil tak, ze mi zlucnik hnul celym obejvakem. Koukam na Mastersefa a zaroven to nahravam, ke konci mi to cele zamrzlo a byl jsem v prdeli, mam dojem ze to bylo zpusobene tim, ze se divam na program, ktery je nastaven na nahravani, ale doslo k nesouladu mezi oficialnim casem ukonceni relace a realnym casem ukoncenim relace. Nemam ani nahravku a ani nevim jak to zkoncilo, jelikoz jsem musel tvrdy reset.

Timto opravdu zvazuji, ze poslu cele Horizon GO k sipku a necham si jen net, to ostatne zacina v dnesni dobe postacovat.

 

S uctou, velice, ale velice nasranej klient - ktery mesicne plati 1500 za 300 net a full programovou nabidku!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Thorn
Tak panove, dnes jsem se vytocil tak, ze mi zlucnik hnul celym obejvakem. Koukam na Mastersefa a zaroven to nahravam, ke konci mi to cele zamrzlo a byl jsem v prdeli, mam dojem ze to bylo zpusobene tim, ze se divam na program, ktery je nastaven na nahravani, ale doslo k nesouladu mezi oficialnim casem ukonceni relace a realnym casem ukoncenim relace. Nemam ani nahravku a ani nevim jak to zkoncilo, jelikoz jsem musel tvrdy reset.

Timto opravdu zvazuji, ze poslu cele Horizon GO k sipku a necham si jen net, to ostatne zacina v dnesni dobe postacovat.

 

S uctou, velice, ale velice nasranej klient - ktery mesicne plati 1500 za 300 net a full programovou nabidku!!!!!!

 

Omlouvám se všem lidem dobré vůle za svůj slovník, nechal jsem se unést, ale naštvanej jsem fakt byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Ovšem přesah za programem je maximálně 15 minut, což při některých pořadech na komerčních TV někdy nestačí!

Upraveno uživatelem Vlcak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak
Dá se to nastavit, jak dříve, tak i zastavení později.

Ovšem přesah za programem je maximálně 15 minut, což při některých pořadech na komerčních TV někdy nestačí!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...