Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi
No je fakt, že mě cihlička vždycky překvapí tím, že si "vymyslí" něco nového, co nikdy předtím nepředvedla.Když jsem si na ni sáhnul, tak byla docela žhavá. Přisuzoval jsem to zrovna panujícím vedrům, kdy jsem měl i doma v pokoji třicítky. Ale i když vedra přestala, tak se mi zdálo, že hřeje docela hodně, i ve stand-by režimu, a pro jistotu jsem ji alespoň na noc a na dobu, kdy není nikdo doma, úplně vypínal.

 

Hold,prekvapeni nie je nikdy dost.Ber to pozitivne,usetris na kureni :D To bude srandy ked sa tento podivny nefunkcny brak "udomacni" na sk :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to nenapsal jasně, pardon. :D

Mám vlastní modem+router (kvůli veřejným IP, režim bridge na modemu, což na cihličce nejde).

Cihličku používám jen jako set-top-box (a to jen příležitostně - většinu provozu odbaví přímo TV s CI modulem a kartou). Cihlička má v sobě vlastní modem a router, ale pro mě to není důležitá funkce. Předpokládám ale, že i tak "běží", i když cihličku mám jinak v "oranžovém" stand-by. A hřeje, dost nepěkně v tom stand-by hřeje. :-(

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tweety

Tedy opravdu tohle je přístroj za všechny prachy!!!

Nikdy více!!!

1. UPC helpline, i mechanik, který to u nás instaloval mě opakovaně ujišťoval, že vestavěný router lze nastavit do režimu Bridge.

Tak leda kulový!

2. Nastavení routeru je naprosto nedostatečný! Sotva základní parametry! Naprosto na nic poukud využíváte svou síť víc, než jen na surfování po netu. Naprostý propadák.

3. A ta helpline na UPC je opravdu katastrofa! Dovolat se tam, to je tak aby si člověk vzal na to dovolenou. Když to někdo zvedne konečně, tak si tě přehazují jako horký brambor. Donekonečna a pořád znovu po každém přepojení opakovat číslo smlouvy a popisovat problém pořád dokola až do zblbnutí. Lidi naprosto nekompetentní. Jedině snad s vyjímkou jednoho, na kterého mě asi na popátý konečně přepojili. Nejhorší helpline co jsem snad kdy vůbec zažil.

No prostě Horizon, nebo Down, nebo jak se ten krám vlastně jmenuje jednoznačně nebrat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent
Tedy opravdu tohle je přístroj za všechny prachy!!!

Nikdy více!!!

1. UPC helpline, i mechanik, který to u nás instaloval mě opakovaně ujišťoval, že vestavěný router lze nastavit do režimu Bridge.

Tak leda kulový!

2. Nastavení routeru je naprosto nedostatečný! Sotva základní parametry! Naprosto na nic poukud využíváte svou síť víc, než jen na surfování po netu. Naprostý propadák.

3. A ta helpline na UPC je opravdu katastrofa! Dovolat se tam, to je tak aby si člověk vzal na to dovolenou. Když to někdo zvedne konečně, tak si tě přehazují jako horký brambor. Donekonečna a pořád znovu po každém přepojení opakovat číslo smlouvy a popisovat problém pořád dokola až do zblbnutí. Lidi naprosto nekompetentní. Jedině snad s vyjímkou jednoho, na kterého mě asi na popátý konečně přepojili. Nejhorší helpline co jsem snad kdy vůbec zažil.

No prostě Horizon, nebo Down, nebo jak se ten krám vlastně jmenuje jednoznačně nebrat!

Také mám ten samý problém snad jen si k němu vzít modem zvlášť no [emoji17]

 

Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jenda123

Bohužel velmi uvažuji o zrušení smlouvy. Důvodem je nemožnost vrácení nového HDR Media boxu a vrácení starého funčkního Kaon 3000 HDR. Nový box mám u sebe 5 dní a za tu dobu se 8x zasekl při nahrávání, či procházení v menu. Buď bylo nutné počkat několik minut až box obživl, nebo bylo nutné rovnou celý box restartovat tlačítkem napájení. Nový box neumí řadit programy, neumí vytvářet seznamy vlastních programů (takže je člověk nucen neustále hledat mezi 150 programy své 4 oblíbené), neumí vytvářet složky pro nahrané pořady, neumí rychlé skokové přetáčení na určené místo v nahrávce (přeskočení reklamy jedním stiskem a podržením). Umí pouze skoky o 30 vteřin. Když jsem žádal vrácení mého původního settoboxu, bylo mi oznámeno, že je již ekologicky zlikvidován a musím se nechat ten nový. Kvalita služeb se pro mě tedy velmi zhoršila. Protože nyní jsem nucen využívat settobox, který neumí mnoho základních věcí, který Kaon 3000 uměl. To nemluvím o situaci, kdy se box sekne a musíte ho natvrdo vypout a zapnout. takže pokud zrovna něco stahujete, nebo někdo hraje on-line, tak se vám velmi poděkuje za odpojení internetu........Pro ty, co uvažují o výměně, velmi pečlivě si to rozmyslete. Není cesty zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový box neumí řadit programy, neumí vytvářet seznamy vlastních programů (takže je člověk nucen neustále hledat mezi 150 programy své 4 oblíbené), neumí vytvářet složky pro nahrané pořady, neumí rychlé skokové přetáčení na určené místo v nahrávce (přeskočení reklamy jedním stiskem a podržením).

To nemluvím o situaci, kdy se box sekne a musíte ho natvrdo vypnout a zapnout. takže pokud zrovna něco stahujete, nebo někdo hraje on-line, tak se vám velmi poděkuje za odpojení internetu

Chytří lidé z UPC tvrdí, že tohle lidi (uživatelé, zákazníci) moc chtěli. ..... také tomu nerozumím.

Osobně mám ještě právě ten KAON 3000 HDR ( http://i.iinfo.cz/urs/predek-127238558083506.JPG ). Doslova se děsím času, kdy přestane fungovat.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jenda123

Nikdy by mne nenapadlo, že to řeknu, ale "zlatý Kaon". Ve světle funkcionalit nového HDR boxu se nyní jeví jako hardware z budoucnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Tak, tak, i já pečlivě ochraňuji své 2 CA moduly, a velký i malý KAON, u kterého navíc pečlivě hlídám nepotvrzení aktualizace FW...

KRÁSNÉ STARÉ STROJE!

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naštěstí jen konzumuji připojení a neprovozuji za tím žádné služby, takže neřeším routing a podobné hrátky. Internet tedy řeším jen stylem jde/nejde. To naštěstí cihla zvládá. Co jsem si bohužel neuvědomil, že pokud cihla zmrzne, je třeba restart a tím i resnu mode. Čili večer je to komedie, když se ženě sekne set-top box a mám třeba zapnutou on-linovku.... paráda. Můžu si za to sám, chtěl jsem něco nového, tak jsem se náležitě potrestal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...