Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

nemotaji, to tu jen někdo hodil spatnej odkaz kterej patří do jiného vlákna. Oboje je Horiznon media box HD jen jeden je USB a druhej DVR (cihla dle vás)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Dnešní odpověď na můj druhý pokus:

Aktualizace HD DVR mediaboxu probíhá denně, chyby jsou opravovány průběžně. Alena, UPC Facebook tým

Začíná to být nějaká divočina :lol:

No co na to říct? Nevím, jestli se mám tomu smát nebo se rozčílit. Moc by mě zajímalo, jaké chyby jsou opraveny, protože všechny, o kterých se psalo, tam stále jsou. Zřejmě jsou tedy opraveny chyby, kterých si nikdo nevšiml a které moc nevadí. Ovšem které to jsou, to Alena nebyla schopna zodpovědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Mno odpověď je to vlastně jen pro odpověď, žádnou jinou hodnotu to nemá.

Podle toho jakým způsobem na všechny dotazy odpovídají mi to přijde, že mají přikázané informační embargo a za každou cenu neodpovídat konkrétně.

Jednou žádná aktualizace nebude, podruhé bude jedna velká, potřetí zase žádná aktualizace nebude, počtvrté aktualizace probíhají průběžně... Pomalu si začínám připadat jako debil...

Včera jsem zase 10 minut cihlu přemlouval, aby vůbec naskočil signál přes HDMi na TV, už mě to nebaví, je to v podstatě každej den...

Pro jistotu si zatím ani nic nenahrávám, abych po updatu, nebo resetu mediaboxu o všechno nepřišel... to jsem si fakt mohl pořídit Kaon a mít větší klid (teda nesleduju druhý vlákno, tak nevím, jestli tam neřeší to samý) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Dobrý den,

dovolím si vstoupit do diskuze a pokusím se uvést věci na pravou míru.

 

Toto vlákno se týká HD DVR Mediaboxu (též některými označovaného jako cihla) http://www.upc.cz/televize/prijimaci-za ... _mediabox/

Co se týče aktualizací u toho zařízení, zde by měli aktualizace probíhat denně, vždy brzo ráno.

 

Hodně klientů si ale plete HD DVR Mediabox s HD Mediaboxem (Kaon KCF-SA700), který je menší a nemá tolik funkcí, jako HD DVR Mediabox. HD Mediabox vypadá takto http://www.upc.cz/televize/prijimaci-za ... _mediabox/

 

Zde jsou aktualizace plánované a probíhají v dávkách. Na toto zařízení, HD Mediabox, je již opravná aktualizace připravena budeme jí rozesílat po dávkách dle lokalit v nejbližších dnech. O aktualizaci budete informováni sms zprávou. Stejně tomu bylo i u přechodu na nové prostředí Horizon, tedy upgrade systému na HD Mediaboxu.

Mohu vám všem tedy potvrdit, že aktualizace HD Mediaboxu bude.

 

Mluví se také zde o aktualizaci, která proběhla 22.7.2015, to byla aktualizace pro testery mezi zákazníky.

 

Osobně jsem novou aktualizaci zkoušel a prostředí je rychlejší a reaguje lépe.

 

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Díky moc Davide, konkrétně mě jde opravdu o HD DVR Mediabox, ne o Kaon.

Problém je hlavně v tom, že nikde není možné dostat nějaké ucelené informace ať k jednomu, nebo k druhému.

 

Pokud se vrátím k "cihle", opravdu to už není taková hrůza jako na úplném začátku, ale pořád je tam několik nepříjemných much, které se bohužel vyskytují spíš u některých zařízení, a pravděpodobně ne plošně. Viz. například ty problémy se signálem po probuzení zařízení.

 

Také bylo spousta dotazů na "vylepšení", jako např. řazení programů a k tomu taky nikde není jednoznačná odpověd.

V menu je položka právě věnovaná aktualizaci, ale verze firmaware je tam od začátku stejná a datum aktualizace tam není vůbec žádné. Čili pokud dochází k nějaké průběžné aktualizaci, je to alespoň pro mě matoucí a můžu se jen dohadovat, jestli problémy, nebo funkce už byly opraveny/přidány.

 

Bylo by i super někde mít možnost třeba jen vidět co bylo opraveno, nebo přidáno, klidně v bodech. Nebo co se plánuje zavézt. Je to multimediální zařízení, takže uživatel je natěšený na různé funkce a když bude vidět, že se něco chystá, ubyde zaprvé spousta zbytečných dotazů, spousta dohadů a zákazník bude podle mě spokojenější.

Lepší je vědět něco, než vůbec nic.

 

Ještě jednou díky za vstoupení do diskuze a klidně vstupujte častěji, věřte, že to hodně uživatelů uvítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Budulman: Předpokládám, že ten HDMI kabel jsi asi zkoušel měnit, co?

Já totiž, když jsem cihlu před dvěma měsíci dostal, tak jsem si raději pořídil svůj HDMI kabel, o kterém jsem se domníval, že je kvalitní. A měl jsem podobné problémy se signálem do TV, o kterých píšeš. Tak jsem jej nakonec vyměnil za ten, který jsem původně dostal od UPC i s HD DVR Mediaboxem a kupodivu od té doby bez problémů. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Zkusím to, zatím jsem nezkoušel, mám STB na chodbě a TV v obýváku, čili potřebuju 10m.

Nekupoval jsem nejlevnější, aby to právě problémy nedělalo. Ale zkusím jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...