Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník superpepino

Takže po 4 dnech jsem dostal odpověď. Sice mně neodpovídájí na žádnou z mých připomínek, ale dozvěděl jsem se, že do konce července přijde velká aktualizace HD boxu. Takže se těšme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Nevím jak kdo,ale já pustím HRZcihlu a v TV si pro ní nastavím obraz,zvuk a další parametry dle libosti.A to pak tam je nastálo,pokud to nechci pozměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Tak nevim, ale rad bych popsal problem, ktery u me cihly nastal. Box mi relativne dobre fungoval az do chvile, kdy prestalo jit mazat nahravky. Tak zavolal sem do UPC a slecna prislibila, ze se mi ozve technik. Nu, nikdo se mi tyden neozval, ale dneska jsem zkousel smazat jednu nahravku a voala, slo to.

Ptam se, mohlo mi to UPC "opravit" na dalku? Mohlo a pripadne stalo se to jiz nekomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mě se to stalo asi dvakrát, že mi nějaká nahrávka nešla smazat. Ale třeba jen jedna, ostaní mazat šly bez problémů. Abych se ji zbavil, musel jsem do nastavení a tam dát smazat celý obsah disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...