Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Budulman
Tak ho zkus vyresetovat.

To už mám taky za sebou a reset 2x týdně nepovažuju za řešení, to mi je pak celej DVR k ničemu, páč to vždycky všecho smaže :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Další poznatky(pro ty,kteří to ještě nezjistili).Při časovém(z Guide) nahrávání zamčených programů je pak problém s přehráváním.Hned po začátku se přehráv. vypne a chce znova heslo a dále se to všelijak mrví.V hlavním menu/nastavení je někde posun času před nahrávkou nastaven na 15s.To zn.,že program v Guide byl při zadávání odemčen až za těch 15s a z toho ty problémy. Dal jsem posun času na žádný a je to OK.Dále nerozumím v Menu/nastavení/Rodičov.komtr/Uzamčené programy.Je tam seznam všech progr. a ten který chci uzamknout odfajfknu OKejem a vypíše se vlevo."P"programů se to netýká,ty jsou stále uzamčené softwerově.Problém je,že když toto okno opustím,tak po vrácení se tam,-žáden seznam zamčených už není (musím znova fajfkovat).Máte to také tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Možná je to i v manuálu, kterej mi přijde, že z půlky neplatí, ale já jsem se to dozvěděl od technika odtud z fora: STB vypnete vypínačem vzadu. Na předním panelu stisknete a podržíte všechna 3 tlačítka (- , + , O) a následně zapnete vypínač vzadu. Tlačítka držte do naskočení úvodní obrazovky (pár vteřin)

Ale opravdu to smaže i komplet HDD s nahrávkama, nastavení wifi a všechno co bylo ručně přenastaveno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

No tvl NENE :lol::lol::lol:

Odpověď z technické podpory:

Prosím vyzkoušejte provést tovární nastavení zařízení:

 

1. Stiskněte MENU

2. Zvolte NASTAVENÍ

3. V nové tabulce zvolte DALŠÍ NASTAVENÍ a potvrďte OK

4. Vyberte položku HORIZON MEDIABOX a opět OK

5. Nyní vyberte TOVÁRNÍ NASTAVENÍ a opět OK

6. Zadejte PIN code (buď 1 2 3 4, nebo 0 0 0 0) a zvolte POTVRDIT a OK

7. Nyní dvakrát potvrďte OK tlačítkem ANO a spustí se tovární nastavení televizní části

 

Dále pak proveďte prvotní nastavení zařízení (volba jazyka, odsouhlasení podmínek, apod.)

 

Pokud se budou problémy projevovat dále, domluvíme návštěvu servisního technika. Děkujeme za prověření.

 

S přáním hezkého dne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Zásuvky Ethernet na HRZ jsou 2. Z jedné mám připojen PC.Asi blbá otázka:tu druhou připojit k TV má nějaký smysl?

Zazněl tu dotaz ohledně titulků na Cinema HD.Pustil jsem nahraný film (byl anglicky) a titulky také nebyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...