Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Mluvilo se tady jen o tom Kaonu, který s tím novým softwarem neuměl ani ty oblíbené.

U mě uměl Kaon oblíbené s prvním update, ale za začátku nešli řadit a hlavně do ted v některých chvílích vyskakuje z režimu prohlížení oblíbených, i když měně často než ze začátku. Takže do ted je to nepoužitelné. Ono když máte ze 150 kanálů nárok jen na 100, duplicity s HD programy, které začínají na 95 a smetí na které se nikdy dívat nebudete, filtrování na rozdíl od řazení nutnost je. A mnoho lidí je zvyklích používat řazení k filtrování a je pro ně problém zjistit co je to oblíbené.

 

Jinak se přikláním také spíše k řazení. Mám rád ve předu programy kde je největší pravděpodobnost, že se u nich zastavím. Vše je jen o způsobu používání TV. Takže nazývat řazení posedlostí, pokud používám TV jinak, je spíš silné zjednodušení problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že je zbytečné řešit,jestli někdo vyžaduje možnost řadit programy podle sebe(jako třeba i já),nebo je mu to fuk.Spíš by se mělo řešit,proč v dnešní době nejsou schopni takovou banalitu automaticky do STB nacpat.Pak ať si každý doma řeší,jestli to využije,nebo ne :?

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řazení kanálů není posedlost, ale prachobyčejná logika. ........ no ale to nic nemění na tom, že značná část uživatelů to chce.

Ano, to že to někdo chce je vcelku i logické, ale přijde mi, že je to to hlavní co se od boxu očekává. Pozasatavuje se nad tím, přesně jak to píše cojoner, že je to nutnost. Některé Tv to nemají, STB jakbysmet.

 

Jinak ten software vycházel z toho,jaký je v Holandsku atd. Jen se to dávalo na jiný HW a dělali se drobné úpravy. Proč to v zahraničí nikomu nevadí? To je to, co mě zaráží. Ano, není to zrovna super mít tam mezery o x kanálech, které si neplatím nebo kanály které mě zajímají někde na konci a naopak.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ten software vycházel z toho,jaký je v Holandsku atd. Jen se to dávalo na jiný HW a dělali se drobné úpravy. Proč to v zahraničí nikomu nevadí? To je to, co mě zaráží.

 

No jo tak i češi můžou občas přijít s nějakým postřehem, který je vlastně z hlediska uživatelského komfortu DOST důležitý (zejména když byl Horizon dopředu vychvalovaný jak bude po VŠECH stránkách skvělý - to se pak nemůžete divit, že je pod takovým drobnohledem).

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Používáte někdo vestavěný router jako hlavní? SSID a heslo změnit jde. Nejde mi změnit heslo admina k webovému rozhraní, to si nepamatuje a nepřišel jsem na způsob, jak změnit DNS (jestli to UPC vůbec dovolí)

Používám ho jako hlavní. Heslo admina mi tuším změnit šlo, ale ještě to zkusím, jak budu doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to heslo změnit jde, ale pamatuje si ho jen na chvíli. Ještě nemám vysledováno, při jakém kroku či úkonu se vrátí to defaultní. JInak mám pravidelné timeouty, stránky se nenačítají nebo se načtou jen způlky, musím se znovu připojit k wifi apod. Na tohle jsem si odvykl a vytáčí mě to.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take si nedovedu představit, že bych svých 100+ programů neměl seřazené, alespoň na takový základ jako česká klasika, filmy, sporty, dokumenty, hudba. Na LG je ale řazení programů věc minimálně na 2 hodiny, takže jsem namísto toho raději věnoval den hledání jiných možností a nakonec si z jack kabelu a páru ledek spájel IR vysílač, pomocí kterého jsem byl schopný se dostat do servisního menu televize a seznam kanálů vyexportovat na usb flash disk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...