Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Mi neříkej, že to bude startovat půl minuty :lol:

 

Když se dívám pozorně tak ten interface je občas pěkně pomalej - v podstatě furt. Působí to dost zasekaným dojmem. Chtělo by to u celý grafiky (nebo aspoň obrázků) nastavit věší kompresi.

 

Kromě toho mi přijde ten interface zbytečně složitej a matoucí.

 

Ovladač ujde.

 

Celkově bych tomu dal, když započítám i tech. řešení a vzhled krabice, 65%. Je to OK, ale nic pro mě... Já chci aspoň 90%.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná TV nestartuje okamžitě a nikdy tomu tak nebylo (dříve to trvalo déle, než dnes, neb CRT obrazovka, což je elektronka, potřebovala značný čas na rozsvícení). U mě TV startuje celkem rychle (Sharp) a čeká na set-top-box (Kaon B3000), což mě signalizuje na obrazovce. Ten STB startuje opravdu hodně dlouho (alespoň na můj vkus). Ovšem, když už vše jede, tak přepínání programů je okamžité (což pokud si pamatuji, před pár lety to také tak nebylo)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravim pratele,zitra mame 1.2.2015 a krome slibu,testovani a ladeni,nikde na zadnych strankach nevidim nic noveho k setoboxu Horizon.Tak se chci Vas zkusenych kolegu zeptat,vystourali jste neco?Kdy uz ten setobox prestanou vsichni ladit,testovat a pusti ho k nam zakaznikum?Jirka Usti :-)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak pokud si pamatuji, tak v rozhovoru pro Digizone řekl GŘ UPC, že by byli rádi, kdyby se jim to podařilo uvést v létě, pokud možno ještě před letními prázdninami. Myslím, že 1.2. je školní rok teprve v polovině a do léta ještě daleko.

Na druhé straně ale souhlasím s namecem, že u EPG se s nějakým testováním nezatěžovali a rovnou spustili paskvil, který přes časté připomínky přetrvává dodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...