Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

To je ta krabička, co nemá ani digitální audio výstup? To bude požitek 4K video se sterou zvukem. 

V 9. 5. 2020 v 17:40, tomus napsal:

Vodafone box umožňuje nahrávání 100 hodin  do cloudu, tak si počkej až bude dostupný pro DVB-C a pak ho výměň.

 

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 9. 5. 2020 v 8:53, Jardabr napsal:

Také bych potřeboval vyřešit nový settop box. Mám stále Kaon HD PVR a několikrát za večer se restartuje, nebo vypadne zvuk. Tím pádem spadne i nahrávání. Spětné shlédnutí jsem řešil Chromecastem a tabletem, ale asi měsíc už aplikace Horizon Go s Chromecastem nepracuje. Když dám pořad odeslat, aplikace spadne. Samostatně funguje. Zkoušel jsem i starší verze aplikace, ale je to stejné. Chromecastem to nebude, protože s O2tv to funguje bez problémů. Na infolince jsem se dozvěděl, že Cihla (ani je už nedávají a nový ještě není a neví se kdy a zda bude) není pro mně řešení, protože bych si musel nechat udělat extra datovou zásuvku, protože potřebuju router s 4x LAN a to cihla nemá.

Jarda

To Jardabr - mohu nabídnout dvoutunerový přístroj ( tunery C) Vu+ Solo SE V2 pro sledování a nahrávání TV bez vady. Výstup HDMI. Na ceně bychom se dohodli.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem EVW3226, 2x CAmodul
  • Praha 8-Bohnice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...