Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

@Morkon Zdravím. Ty pruhy nad obrazem a pod obrazem jsou "schválně", protože záměř byl v tom, že v předcházející verzi se obraz zoomoval na maximum podle dostupné šířky / výšky. A protože displeje mobilních zařízení nemají aspect ratio 16:9, tak se dost často stávalo, že byl obraz useknutý mimo displej (nad a pod) a to většinou znamenalo ořezané titulky. Oprava by měla přijít na konci února, kdy upravíme formátování obrazu. 

Jak myslíte velké menu nebo EPG? Tam by se nic měnit nemělo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Morkon

@David - UPC Take zdravim. Prijde mi, ze schvalne. Tedy, polozky menu me prijdou v klasickem HD rozliseni. Obraz ma vsak nahore a dole pruh. Obraz je deformovany. Pomer stran neodpovida normalnimu zobrazeni. Postavy jsou male a siroke. A jelikoz na televizi mam automaticky pomer stran, tak se snazi tuto defromitu vyrovnat. Pokud se mu ji podari, tak po prepnuti do menu mediabox, je menu zase roztahle, ze se nevejde na obraovku. Pote televize (panasonic) pomer stran vyrovna a zase po vyskoceni menu je obraz tv deformovan. A tak stale dokola. Proble je, ze ne vzdy se to tv povede korektne.

Chapu dobre Vas prispevek, ze dne vsichni prijimaji obraz "zmenseny" z pruhy nahore a dole?

@David - UPC A jeste doplnim, ze se jedna o cihlu. Ne mobilni aplikaci....

Upraveno uživatelem Morkon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mám dotaz na @David-UPC ohledně DVB-C titulků u "cihly", které stále, už několik měsíců, nefungují korektně. Např. stále se nezobrazují, na rozdíl od STB Kaon nebo Handan, české titulky, když je zvolena česká zvuková stopa. Ze začátku se zdálo, že se UPC snaží tento problém řešit, ale teď se mi zdá, že se spíš zahrabalo do písku a dělá mrtvého brouka. Existuje totiž řada situací, kdy i u české zvukové stopy jsou tyto titulky potřeba. Ten nejzásadnější asi je, když je film vícejazyčný, např. angličtina/němčina/francouzština, ale do češtiny je nadabován jen jeden jazyk (angličtina) a zbývající jsou řešeny právě titulky. Podobných situací je ale více.

Řeší se to nebo jste to už odpískali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník g.vichta@seznam.cz

Už 2x během týdne se mi stalo, že během sledování a přepínání programů pomocí HD DVR Mediaboxu  na TV ve spodní části zůstal černý pás(ukazuje změny,program a další informace)  a nešlo na DO nic spustit,přepnout,zkusit opravit, pouze po jednom nahoru a dolu přepínat pravým tlačítkem kanály. Pomohlo sice vypnutí ze sítě a "nastartování" mediaboxu, ale podruhé už to bylo velmi dlouhé až po třetím vypnutí. Má s tím někdo zkušenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adrian.shephard
Už 2x během týdne se mi stalo, že během sledování a přepínání programů pomocí HD DVR Mediaboxu  na TV ve spodní části zůstal černý pás(ukazuje změny,program a další informace)  a nešlo na DO nic spustit,přepnout,zkusit opravit, pouze po jednom nahoru a dolu přepínat pravým tlačítkem kanály. Pomohlo sice vypnutí ze sítě a "nastartování" mediaboxu, ale podruhé už to bylo velmi dlouhé až po třetím vypnutí. Má s tím někdo zkušenosti ?
Bohužel mám tento týden tu samou zkušenost. Jinak asi rok bez jediného problému.
Zatím pomáhá vypnutí vzadu kolíbkovým vypínačem a restart cihly. Doufám, že je to nějaký problém na straně UPC.

Odesláno z mého Lenovo K920 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Když nám dneska ráno "zazlobilo" UPC TV,  tak můj syn řekl "nějak to víc zlobí než O2 TV co jsme měly před tím". Musím mu dát za pravdu. Má to své mouchy. Snad se to časem bude lepší. Internet rozhodně lepší je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Karloss

Dobry den, vlastním cca rok Mediabox HD DVR, zatím vse bez problem az do te doby, mez mi zacal zlobit respektive před 2 mesici jsem ho zapl a v TV mi naskočila hlaska není signal, tento problem pretrvaval 2 dny kdy jsem ho zapl znova a vse jelo jak ma, takhle to fungovalo mesic a včera se mi stalo totez, opet hlaska ze není signal, prijde mi jako kdyby to vůbec nekomunikovalo s televizi i přes veškerou pomoc operatora jsem to nedokazal rozjet, nevite kde muze byt problem ? dekuji za kazdou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...