Přejít na obsah

Mobilni aplikace pro telefon


Návštěvník morisz

Doporučené příspěvky

UPC by mohlo umožnit čerpání kreditu UPC telefonu v mobilních zařízeních i přes tzv. CallBack - zpětné volání prozvoněním - tento způsob využívám na svém obyčejném mobilním telefonu např. u Odoriku. Je velmi jednoduchý a lze používat na každém telefonu i bez Androidu a dokonce funguje i na chalupě, kde není internetu ani 3G. Registrovaný klient by i z obyčejného mobilu s libovolnou simkou prozvonil 1x "ústřednu" UPC, která mu automaticky zavolá zpátky, klient příjme "hovor" a teprve potom vytočí volané číslo- již nemačká zelené tlačítko na telefonu ale jen křížek. (nebo lze také využít tzv. přednastavené zpětné volání). Myslím si, že by to mohlo fungovat i v UPC a to i bez chytrého telefonu, bez internetu a bez 3G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám výhodný UPC kredit - volám neomezeně - 10 tisíc minut, ale nechci zbytečně platit ještě internet v mobilu. Na chalupě, kde bych ráda využívala UPC telefon (hlavně kvůli volání na Slovensko-mezinárodní zóna 0-t.j.vrámci kreditu) není 3G ani Wifi.

Mobilní aplikace od UPC - dle recenzí stejně většinou nefunguje. Jsem přesvědčená, že by stačil CallBack - zpětné volání (tak funguje Odorik, který léta používám hlavně na chalupě).

UPC asi nemá zájem!!!??? Jejich operátorům CallBack vůbec nic neříká!!! Psala jsem vývojářům - neozvali se!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahojte. Chtěl jsem se zeptat na potíže mám telefon Samsung Galaxy s5 android na nejnovější verzi. Ted jsem nainstaloval aplikaci ale: když chci volat tak bez problémů. Když mě někdo volá tak pevná linka normálně zvoní, ale aplikace na mobilu bud vůbec nereaguje nebo na začátku vyzváněni na pevné lince vyjede jen hlášení o zmeškaném voláni v aplikaci na mobilu ... restart telefonu přeinstalovani ... bez efektu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Vážený zákazníku,

 

dovolujeme si Vás upozornit, že z technických důvodů

bude k 16. 2. 2017 ukončeno poskytování a podpora

mobilní aplikace UPC Telefon.

Od výše uvedeného data již nebude možné aplikaci

využívat. Telefonní službu můžete i nadále využívat

z Vašeho pevného telefonu.

 

Děkujeme,

 

Jan Mareš

Customer Care Senior Manager

UPC Česká Republika, s.r.o.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jedna z mala sluzeb UPC, pouzitelna na cestch.

Proc neuvedou konkretni duvod zastaveni sluzby (asi neni technicky) ? A proc ji stale nabizeji v Google apps?

Z UPC se stava provozovatel, ktery neni schopen technicky udrzet sve aplikace v provozu ani dva roky :-o .

 

Jeste ze jsou VoIP poskytovatele, kteri to dovedou a ke kterym je mozne prejit.

Jak bylo nize napsano, sluzbu u UPC zrusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirkav

Vážení, vysvětlete laskavě jaké to jsou technické důvody!

Proč rušíte aplikaci, kterou jste velmi propagovali a je funkční?

 

Re: mobilni aplikace UPC Telefon

 

Příspěvekod hpfunny » pát, 6.1.2017, 15:27

Vážený zákazníku,

 

dovolujeme si Vás upozornit, že z technických důvodů

bude k 16. 2. 2017 ukončeno poskytování a podpora

mobilní aplikace UPC Telefon.

Od výše uvedeného data již nebude možné aplikaci

využívat. Telefonní službu můžete i nadále využívat

z Vašeho pevného telefonu.

 

Děkujeme,

 

Jan Mareš

Customer Care Senior Manager

UPC Česká Republika, s.r.o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Roger

No duvod podle mne bude takovy, ze lidi asi vyuzivali tu aplikaci v mobilu v kombinaci s neomezenym pevnym tarifem za 200 Kc (tusim snad i s volnymi minutami do EU) a mohli tak vyuzivat, pokud meli wifi nebo mobilni internet, de facto neomezeny mobilni tarif za 200 kc, a to zrejme i v zahranici. No a to se UPC samozrejme nelibilo, tak kdyz chteli zachovat ten neomezeny pevny tarif, tak se rozhodli zrusit aspon tu aplikaci Telefon, a samozrejme ty technicke duvody jsou pouhou vymluvou. Driv totiz tu aplikaci skutecne velice silne propagovali, dokud to vypadalo, ze jim bude prinaset zisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...