Přejít na obsah

ČT4 Sport


tomus

Doporučené příspěvky

Přes pozemní digitální vysílače, v kabelových rozvodech a kódovaně na satelitu zahájí 9. února 2006 vysílání nový, v pořadí už čtvrtý program České televize ČT 4 Sport. Na rozdíl od zpravodajského kanálu ČT 24 se sportovní program neobjeví na satelitu volně, protože to neumožňují vysílací práva pro sportovní přenosy. Nelze ale vyloučit jeho zařazení do placené digitální satelitní služby UPC Direct. Majitelé pozemních digitálních set-top-boxů se ČT 4 Sport dočkají nejdříve v Praze a Brně, televize se snaží ke stejnému datu zajistit pokrytí i na Ostravsku.

 

Ačkoli technický ředitel ČT Rudolf Pop i šéf digitální komise ČT Pavel Hanuš tvrdí, že Kavčí hory už zahájily jednání o zařazení sportovního kanálu do programové nabídky největších českých kabelových operátorů, zástupci společností UPC Česká republika a Karneval Media tyto informace popřeli. "O projektu ČT 4 máme informace zatím jen z běžných médií. Zatím jsme nebyli osloveni Českou televizí k jednání o zařazení nového kanálu do naší sítě. Nicméně jsme připraveni dále rozšířit kabelovou programovou nabídku o nové české kanály," říká Dušan Jelínek, obchodní a marketingový ředitel Karnevalu. Mluvčí UPC František Malina serveru DigiZone.cz řekl, že firma situaci "bedlivě sleduje" a je připravena s ČT jednat.

 

Podle Rudolfa Popa a Pavla Hanuše ČT se o podmínkách zařazení sportovního kanálu do programové nabídky těchto společností jedná: "Protože však jednání nejsou ještě uzavřena, není možné podat přesnou odpověď na otázku, které společnosti a od kdy ČT 4 Sport zařadí do své nabídky. V zásadě má ČT zájem o možnost šíření tohoto kanálu vedle DVB-T vysílání i dalšími cestami (podobně jako v případě programu ČT24)." V úvahu ještě připadá satelitní vysílání a Internet. O obou těchto typech vysílání televize skutečně uvažuje. V případě satelitu pak projevila zájem o zařazení do placené satelitní služby UPC Direct.

 

Vice zde:

http://www.digizone.cz/clanky/ct-4-spor ... e-ostrave/

http://www.digizone.cz/clanky/ceska-tel ... im-kanalu/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 5 týdnech...

taky by mě zajímalo jestli už se ví něco bližšího o spuštění programu ČT4 SPORT přes KARNEVAL. Teď řikali na ČT, že spuštění záleží na kabelových operátorech....

Nemáte třeba někdo nějaký interní info??? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaslechl jsem, že to pusti do "Promokanálu" a jako samostatný kanál ho budou mít v DVB-C

 

 

taky by mě zajímalo jestli už se ví něco bližšího o spuštění programu ČT4 SPORT přes KARNEVAL. Teď řikali na ČT, že spuštění záleží na kabelových operátorech....

Nemáte třeba někdo nějaký interní info??? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaslechl jsem, že to pusti do "Promokanálu" a jako samostatný kanál ho budou mít v DVB-C

 

No jestli to tak bude, tak to mě ani nepřekvapuje...

Co jinýho můžou v KARNEVALU vymyslet, aby přitáhli lidi na DVB-C...

Hlavně, že stále prohlašovali, že analogová kabelovka určitě nebude po spuštění DVB-C strádat a naopak se bude i nadále rozvýjet... To jsem teda zvědavej kdo jim o takovou nabídku za pět stovek měsíčně bude stát, když v ní nebudou ani kanály, který se budou dát chytnout normálně přes DVB-T zadarmo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji z oficiálních Karnevalích stránek o promo-kanálu. Neříkám, že to něco znamená, ale jistý nástřel to je...

 

 

PROMO kanál od 16. 1. 2006 do 9. 2 .2006: Viasat Explorer ...

Na sítích mimo centrální PROMO kanál bude v období od 16. 1. 2006 uveden program Animal Planet.

...

Pro únor 2006 nebudeme prozatím nabízet hlasování a programy, ze kterých byste si opět mohli vybírat. Důvod je možná patrný z datumu, kdy končí vysílání programu Viasat Explorer nebo Animal Planet ...začínají Zimní olympisjké hry v Turíně a s nimi také nový český sportovní program ČT4. Věříme, že se nám podaří tento program co nejdříve zajistit pro kabelové vysílání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

V lepším případě budeme koukat na čtvereček (a to možná ne všichni), ale spíš to taky vidím až na tu letní olympiádu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom jestli maj jeste misto v Mini....i kdyz - dejme tomu, ze ma Karneval 10-12 programu v nabidce Mini

4XCT, Nova, Prima, topTV, Karneval Tv, Promo kanal - dava dohromady 9 zakladnich programu a jeste zbejvaj 3 pozie na nejaky saskarny k tomu....ale az se zprovozni DVB-T multiplexy B a C, vyrovna se jim karneval jenom pomoci DVB-C

 

zatim mi pripada sireni signalu CT24 a CT4 po cele republice jako jedinej duvod pro zakaznika, aby si predrazene MINI vubec poridil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...