Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Nevím jak pro domácnost, ale s UPC Business je zahraniční konektivita v pohodě. Což u garážníka není prostě nikdy. Nehledě na to, že garážník má výpadky nesčetně víckrát, nezřídka jsou to firmy typu jednomužnýho s.r.o., kde se problém řeší až v pondělí ráno s příchodem do práce a běda, když si někdo zrovna vezme dovolenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Co znamena v pohode? Platis sluzbu UPC business mas rychlost ty vies aku. Otvor si speedmeter a zvol napriklad server v nemeckom frankfurte, alebo akykolvek iny zahranicny server na meranie rychlosti, tymto meranim zistis ze nameralo ti desatinovu rychlost. Kapacita je vyrazne obmedzena. Preto existuju tzv. garantovane pripojenia pre firmy, kde si za 10mbit platis priblizne 100eur, ta rychlost ani mnozstvo konexii je neobmedzena. Pri tejto sluzbe mas narok na garantovanu minimalnu rychlost a nech sa pripajas kdekolvek a kedykolvek. Tych 10mbit ti vytiahne a neklesne.

 

UPC business je sluzba vhodna pre malych podnikatelov male a stredne podniky. To co ja pisem je vyuzite stredne a velke firmy, ktore potrebuju ziskat maximalne stabilne pripojenie so zabezpecenym servisom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

mozes este postnut z dalsich lokalit? australia, francuzko, usa, irsko, rusko, grecko?

akykolvek server podla tvojho vyberu z tychto krajin. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
mozes este postnut z dalsich lokalit? australia, francuzko, usa, irsko, rusko, grecko?

akykolvek server podla tvojho vyberu z tychto krajin. dakujem

Příležitostně určitě, ale včera jsem jen tak z legrace dal Grónsko a kromě vyššího pingu 133ms byla rychlost prakticky stejná jako z Frankfurtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Clooney

Jak to je dnes s cenama? Ja mam ted 100 net, tv komfort a modem za 479. Volal jsem a dostal navrh 100 net, komfort a hbo s modemem za 629 nebo 100 net, tv komplet a modem za 720. Je to dobre nebo to jde i jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník Jack93

Zdravím,

máte nějaké zkušenosti s výpovědním oddělením? Teď mám za 429 korun 300mbit (150mbit + zvýšení rychlosti na 300mbit).

Máte nějaké zkušenosti s nabídkami na vyšší rychlost?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Zkušenost s retenčním oddělením :-)
  • po měsících...

V 2020 jsem dostal nabídku na TV komplet (+HBO GO, Horizon GO, Videotéka, zpětné shlédnutí) + Internet 150/10 navýšen na 2r na 300/20 za 810 Kč měsíčně.

V 2021 jsem dostal na výše uvedenou kombinaci nabídku za 745 Kč měsíčně.  

Byť bydlím v Praze na sídlišti, kde je konkurenčních firem několik (Centrio, Poda a možná i další), UPC mám od roku 2014 a to na 3. lokalitě a jsem spokojen. Jo, set top box není nejrychlejší, ale víceméně funguje spolehlivě. Co se týče jejich routeru, u toho mám vypnutou Wifi a mám za ním připojený svůj router kabel+wifi. 

Konkurenční poskytovatelé sice umějí Internet primárně 1:1, ale zase vázne televizní nabídka. Konkrétně počty a seznam kanálů a k tomu HBO GO dokáže s cenou dost zahýbat. Zase umí fungovat v interní aplikaci ve Smart TV a tak odpadne set top box.  

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...