Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník kayman
Nikdy som sa nezaoberal konkurenciou u vas v cz, ale na slovensku je situacia taka ze takmer vsade kde je UPC je aj iny poskytovatel okrem DSL, ktory ponuka solidne rychlosti cez kabel.
To nie je vôbec pravda. Som v Bratislave a mám na výber UPC, DSL alebo bezdrôtové pripojenia.

Predtým som býval v bytovke kde bol výber rovnaký, UPC alebo DSL linka. A to bolo v širsom centre. A vedel by som viacero miest takto vymenovať. A to nevravím o malých dedinkách..

 

Rodičia majú jedného lokálneho poskytovateľa v dedine pri Bratislave, keďže ide o novú oblasť tak tam nemá ani telekom káble, len lokálny ISP s dohodol s developerom. Čakali pár týždňov kým niekto prišiel im to zapojiť, ceny len o trochu nižšie ako by mali v UPC ale rýchlosti úplne smiešne (aj keď im to stačí :) ). A mám pocit, že do sveta sú pripojený cez iného veľkého ISP.

 

Ja inak viac ľudí som počul nadávať na UPC, ale nevypovedali ich. A teraz neviem či nemajú na výber alebo to v skutočnosti nie je tak zlé ako vravia lebo slováci veľmi radi nadávajú a nadávajú.. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Ano jedine hlavne mesto, centrum mesta uznavam, ale skusme sa pozriet do inych miest, Poprad, Nitra, Kosice, Vranov, Bardejov, Michalovce, Roznava. V tychto mestach a dalsich inych je presne lokal, UPC, Dsl alebo optika Telekom, Orange. Tam uz UPC svojou politikou tiahne za najkratsi koniec. Kto je vlastne lokal na slovensku? Urcite to nie su firmy s par stovak zakaznikov, Swan, Antik atd...to su firmy s desatisice zakaznikov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

upc to jednoducho posralo,prepocitalo sa a len v mojom blizkom okoli (Ruzinov) viem minimalne o 15tich domácnostiach,ktore poslali vypoved.Zamerne pisem v blizkom okoli,kedze v BA a hlavne na sídliskách je konkurencia zvacsa dostupna (orange,telekom) a odliv bude tym padom masivny len v ramci BA a nepochybujem,ze aj v dalsich vacsich mestach.A to uz aj tato firma musi poriadne pocitit vo forme fin.strat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pořád dokola, ale teď to zrovna řeším.

Končí mi věrnostní období, tak porovnávám nabídky s konkurencí. Dá se sehnat net+ televize Klasik (něco nejnižšího s HD kanály Primy a Novy) za maximálně 400Kč?

Za kolik se prodávaly CA moduly od UPC? Chtěl bych jeden koupit, tak to zkusím nějak pořešit. Díky.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jk79

tak dnes mě volali a mám Internet 100+s Horizon Klasik+Media box(pronájem) za 450kč,pak že to nejde . Je pravda,že to mám cca po 7 letech normálního placení,takže jsem si své už zaplatil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...