Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník computerboy

Díky za zkušenost.

Jde o to, jestli někdo neví zda na pobočce mají větší možnost stáhnout cenu dolů oproti operátorům na lince.

A za druhé mi jde o to, že pokud bych podal výpověď, tak aby jí šlo případně ještě stáhnout zpět. Někdo tady kdysi psal, že automaticky podá výpověď a to na ně platí a jdou s cenou dolů. Takovéto napsání nebo zavolání, že bych chtěl snížit cenu už prý na ně moc neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Na pobočce sotva. Vyhádat si lepší cenu znamená mít trumfy v ruce, takže ideálně bydlet v domě, kde je nějaká konkurence (Netbox apod.), což samozřejmě UPC dobře ví a vyměkne (jenom v rámci mantinelů, to je jasný). Ale jak seš někde v baráku, kde široko daleko není nic (nebo nepoužitelný O2), tak smůla a můžeš se hádat jak chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hupkydupky
A za druhé mi jde o to, že pokud bych podal výpověď, tak aby jí šlo případně ještě stáhnout zpět.(computerboy)

 

Typické čecháčkovství :puker: S každým se snažit vyje*at, získat slevy, a když ten druhý neustoupí, tak stáhnout řiť a dál si jet v kolejích, že jsem vlastně udělal dobře.

Slovo "páteř" vám něco říká? Díky ní člověk stojí zpříma, a zpříma se rozhlíží.

Vy byste nejraději používali vymožeností globálního světa, měli všechno super, nej a extra bonus, ale platit tak dvacku měsíčně, co?!

Pánové a dámy, to ale nejde. Ti, co danou službu nabízejí, také platí nějaké náklady. Vývoj, distribuci, licence, inovace atd...

Houska na krámě už také není za 30 haléřů a nevím, jestli byste tuhle cenu někde v hyperextrasupermegatotal marketu uhádali...

Ale když máte pocit a "koule" na to, že vás okrádají, tak mějte připravené koule taky na to, že druhá strana to vidí jinak a kvůli odchodu nějakého computerkluka se UPC nepoloží. :lol:

Buďte soudní!

Upraveno uživatelem hupkydupky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

hupkydupky a preco by to nemohol urobit? je to uplne bezne na slovensku hlavne teraz v obdobi kedy ludia pochopili ze zmluva s upc je pre firmu kus toaletneho papiera, resp. iba ked je vyhoda na strane firmy nie na strane zakaznika. bezdovodne zvysovanie cien nema obdobu. take praktiky ake ma firma na slovensku nepozna svoje hranice moralnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Cena zvedají všichni, stačí se podívat na Skylink. Holt TV stanice chtějí víc peněz, tak musí operátoři taky zvedat ceny. Jediný řešení je na ty sračky v TV nekoukat a pak všechny Markízy, Novy, Primy, Jojky a další změní postoj. Jinak smůla a ceny půjdou nahoru furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for: hupkydupky "Typické čecháčkovství :puker: S každým se snažit vyje*at, získat slevy, ............"

 

Lépe bych to neřekl, jsi můj člověk.

A jen tak na okraj, nevím co by se muselo stát, ale kdyby se to už nějakou shodou okolností stalo a já pracoval na onom retenčním, tak bych všem těm "vychcánkům" natvrdo řekl ať tu výpověď pošlou co nejdřív a na rozloučenou bych jim hned sdělil datum, kdy jim technik přijde "odstřihnout" drát :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hupkydupky
hupkydupky a preco by to nemohol urobit? je to uplne bezne na slovensku hlavne teraz v obdobi kedy ludia pochopili ze zmluva s upc je pre firmu kus toaletneho papiera, resp. iba ked je vyhoda na strane firmy nie na strane zakaznika. bezdovodne zvysovanie cien nema obdobu. take praktiky ake ma firma na slovensku nepozna svoje hranice moralnosti.

Já ho ale od toho nezrazuji. Ať si dělá co chce. Máme demokracii a smluvní ceny. :cheers:

Jen je třeba si uvědomit, že tu máme kapitalismus a ten je postaven primárně na tvorbu zisku. A pokud všichni chceme vyšší platy, stejně jako i zaměstnanci UPC, tak se na ty platy někde musí najít prostředky. Proto ruku v ruce s inflací stoupají ceny, aby na ty platy bylo, a také na investice do rozvoje. Každou chvíli tu máme nové telefony, nové CPU atd,atd... za které platíme také stále víc a víc.

Teď, "napodruhé", jsem u UPC už 8 let a od roku 2009 se hodně změnilo. :thumleft: Několikanásobně rychlejší internet, programy v HD, mnohem pestřejší a větší nabídka, a ceny vzhledem ke kvalitě služeb a inflaci až zas tolik nevzrostly...

UPC berte jako distributora. Pokud provozovatelé TV stanic požadují po distributorech stále větší poplatky, tak se to musí projevit i do cen UPC!

Shrnu to asi takhle: Pokud nechcete platit za "nadstandart", čímž rozhodně kabelová UPC TV+NET je, tak si nalaďte na své TV vysílání DVB-T a tam to máte všechno úplně zadarmo. :thumleft::cheers::thumleft::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:

S netem stačí přejít ke komunálním providerům, kteří ani zdaleka nedosahují rychlosti UPC (alespoň u nás v Pardubicích) a za 30mbit připojení chtějí stejné peníze, jako UPC za 200mbit..

 

Cena zvedají všichni, stačí se podívat na Skylink. Holt TV stanice chtějí víc peněz, tak musí operátoři taky zvedat ceny. Jediný řešení je na ty sračky v TV nekoukat a pak všechny Markízy, Novy, Primy, Jojky a další změní postoj. Jinak smůla a ceny půjdou nahoru furt.

Naprostý souhlas. Ještě bych k tomu výčtu "kanálů" přidal Barandovské TV stanice. To je hnus velebnosti! Tam tok úžasných reklam pořád přerušujou nějakým pořadem!! Ale rozhodně vede JOJ, tuším Family - tam je na 90 minutový film - 90 minut reklam!

Naštěstí v ČR máme i rychlý internet a download multimédií je stále povolen, takže si lze vybrat na mnoha share serverech mnoho verzí filmů a nemusíme na ně čumět s reklamou na stupidních národních kanálech. :bom:

 

ould for hupkydupky "Typické čecháčkovství :puker: S každým se snažit vyje*at, získat slevy, ............"

Lépe bych to neřekl, jsi můj člověk.

A jen tak na okraj, nevím co by se muselo stát, ale kdyby se to už nějakou shodou okolností stalo a já pracoval na onom retenčním, tak bych všem těm "vychcánkům" natvrdo řekl ať tu výpověď pošlou co nejdřív a na rozloučenou bych jim hned sdělil datum, kdy jim technik přijde "odstřihnout" drát :salut:

Srdce mi plesá.... :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Nikdy som sa nezaoberal konkurenciou u vas v cz, ale na slovensku je situacia taka ze takmer vsade kde je UPC je aj iny poskytovatel okrem DSL, ktory ponuka solidne rychlosti cez kabel. Tam uz UPC si kope uz dlhsi cas svoj vlastny hrob. Cize odstrihnutim dratu, si firma nepomoze, ale otvara firma dvere lokalnym firmam, v danom regione. Ja pochadzam z mesta Kosice a tu ludia firmu UPC doslova nenavidia, pri komunikacii neostava nitka sucha. Tu sa presne firma tak riadila, nechces platit ako chceme my odstrihneme ti drat, zakaznici odisli inde, kde je lacnejsie a s rychlejsim internetom a technickou podporou. UPC na slovensku je mrtva firma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ty lokální poskytovatele bych zase tak nevychvaloval, nezřídka jsou to služby na úrovni, že ti nakukaj kdovíco, klidně dotáhnou Gbps optiku až do bytu, ale jejich konektivita do světa je v řádu pár desítek Mbps. V tomto je UPC úplně někde jinde. A že lidi nadávají je dost subjektivní pocit, protože jde spíš o to, kolik má firma reálně zákazníků a ne o nějaký hospodský tlachy, kde se poplive všechno možný. Navíc samozřejmě na firmu s takovým počtem přípojek budou stížnosti vyšší, než na lokálního garážníka co má pár stovek klientů, ale tady je to pak potřeba posuzovat procentuálně. Což u UPC asi taky nebude nijak závratný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...