Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

A co má být, že tam vidíš cenu? Jde o to, že za stejnej produkt platíš u stejnýho prodejce cenu odlišnou a ne o to, jestli někde něco vidíš nebo ne!

Vidím cenu dopředu, takže si můžu vybrat. Nikdo tady neřeší regionalní ceny (různé ceny od stejného výrobce na různých místech), ale neoficiální ceny.

Pokud trváš na příměru s benzínkama, je to jako bys zastavil u benzínky, šel se dohadovat s prodejcem že chceš nižší cenu, a když se nedohodneš, tak jedeš k jiné a tam to celý zopakuješ. Nakonec se vratíš k první protože ti nabídla nejlepší cenu, ale to jsi dopředu nemohl vědět, protože snížené ceny nemělí veřejně uvedené. Takže tě to stalo, čas, nervy, projetý benzín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník moderlida

Jak vám tiše závidím mém okolí třeba ne ni jiný poskytovatel internetu a tak nemám jinou možnost mít jiného než UPC. A to i za cenu ponížení protože sem měl nějaké dluhy ještě podnikání a tak sem musel uhradit za 4 měsíce dopředu.Dneska je tomu třeba, už rok co postivě platim a bude mě končit věrnostní období. Takže já se nemohu třeba bavit někým po telefonu o nižší ceně protože sem Insolvenčním řízení a mé dluhy jsou spláceny prodejem baráku. Ted bydlím o pár kilometrů dál a ne ni tu jiný poskytovatel internetu než UPC, ale o takovýchto možnostech se tu tiše mlčí. :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
A co má být, že tam vidíš cenu? Jde o to, že za stejnej produkt platíš u stejnýho prodejce cenu odlišnou a ne o to, jestli někde něco vidíš nebo ne!

Vidím cenu dopředu, takže si můžu vybrat. Nikdo tady neřeší regionalní ceny (různé ceny od stejného výrobce na různých místech), ale neoficiální ceny.

Pokud trváš na příměru s benzínkama, je to jako bys zastavil u benzínky, šel se dohadovat s prodejcem že chceš nižší cenu, a když se nedohodneš, tak jedeš k jiné a tam to celý zopakuješ. Nakonec se vratíš k první protože ti nabídla nejlepší cenu, ale to jsi dopředu nemohl vědět, protože snížené ceny nemělí veřejně uvedené. Takže tě to stalo, čas, nervy, projetý benzín.

Ale Mlho, u UPC taky vidíš cenu, stačí se dívat do ceníku. Tu si klidně můžeš platit a seš v pohodě. A jestli si někdo jinej vyhádá něco jinýho, to je tvoje zbytečná starost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

 

nevíte, jak to momentálně je u UPC s retenčním oddělením. Bylo již zrušeno nebo ještě funguje? V poslední době se mluvilo o rušení, ale pak musel odejít Mládek, ale následně na to byla novela vládou schválena. A tak se v tom teď trochu ztrácím, jak to vlastně momentálně je.

 

Děkuji za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

myslím, že si spoustu operátorů oddychlo, že můžou v retencích pokračovat. A v podstatě i klienti můžou dál zkoušet vyjednávání :)

 

Mimochodem, v minulosti jsem zkoušel domluvit s retencí lepší podmínky, ale nepodařilo se - prý mi nic lepšího nemohou nabídnout. Teď mi bude končit věrnostní období. Myslíte, že má cenu zajít přímo na pobočku? -mají tam větší pravomoce než operátoři? A nebo zkusit podat výpověď a doufat, že se ozvou se zajímavou nabídkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník webik73

Ahoj, já jsem poslal email z moje upc...

 

"Dobrý den, k 15.04.2018 mi končí věrnostní období, prosím o zaslání nové cenové nabídky Vašich služeb z důvodu možného přechodu k jinému kabelovému operátoru - nabídl srovnatelné, ale levnější služby."

 

Po třech dnech jsem byl telefonicky kontaktován a dohodli jsme se....

 

"Dobrý den,

na základě domluvy ze dne 01.03.2017 Vám potvrzujeme změnu Vašich služeb. Na Vaší smlouvě dojde

k následujícím úpravám:

UPC Kabelová televize: 1x HORIZON GO KE KOMPLETU, 1x KOMPLET+ K INTERNETU, 1x TV SLEVA 30%

UPC Internet: 1x INTERNET SLEVA 30%"

 

Dodám že mám HORIZON KOMPLET+ , INTERNET 200+ , TELEFON 30 a dále pronájem cihly za 99kč + dalšího Set-top-boxu za 0kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...