Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
A co kdyby tak treba v mesicnim vyuctovani by UPC napsalo, vzhledem tomu, ze jste nas dlouholety zakaznik, vam nabizime slevu......

 

"..ale kdokoliv po skončení této slevy o ni požádá opětovně.." zadnou slevu jsem nikdy nedostal, nikdo mi nikdy zadnou nenabidl.

U kabelovky jsem snad od minuleho stoleti (nevim ted presne, kdy zacal Kabel +/Kabel Jih, nebo co to tehdy vlastne bylo).

Ano, take uvitam jednotny, predem jasne dany cenik a ne tyhle vycuranosti.

 

Pro solidni firmu by to snad nemel byt problem, ale mezi ne UPC opravdu nepatri.

 

 

Pokud není dle tebe UPC solidní firma, tak můžeš jí klidně o číslo dál. Nikdo tě u nich nedrží s nožem na krku a máš dost možností na výběr jako např. freeSAT, Digi TV, Flix, Skylink co vím a to kdekoliv v České republice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for Mašek

Každý má svým způsobem možnost se o sebe postarat. Tomu se říká svoboda vlastního rozhodování (to je to, co nám minulých 40 let soudruzi zapověděli a sami za nás rozhodovali co a jak bude. Bude trvat tak 3 generace, než se dostaneme do normálu. Pokud se ovšem k moci nedostanou Mládkové a jemu podobní.

 

Hele Mašek o jakých soudruzích to meleš :shock:

Ve době nástupu kabelových operátorů jsme tu snad žádné soudruhy neměli!! nebo ty snad jóó?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ould

Tak státní tvorbu cen (to tu fungovalo právě za minulého režimu, který jsem poznal velmi dobře - pamatuji ještě s. Novotného coby presidenta) tu obhajuješ ty, ne já. A to, co chce Mládek, je to, co tu bylo právě za minulého režimu. Pevné státní ceny a to dokonce pro privátní sektor. A pokud různé privátní firmy budou mít státem určenou pevnou cenu, tak zcela logicky zanikne konkurenční prostředí. To už tu také bylo.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
for Mašek

Každý má svým způsobem možnost se o sebe postarat. Tomu se říká svoboda vlastního rozhodování (to je to, co nám minulých 40 let soudruzi zapověděli a sami za nás rozhodovali co a jak bude. Bude trvat tak 3 generace, než se dostaneme do normálu. Pokud se ovšem k moci nedostanou Mládkové a jemu podobní.

 

Hele Mašek o jakých soudruzích to meleš :shock:

Ve době nástupu kabelových operátorů jsme tu snad žádné soudruhy neměli!! nebo ty snad jóó?

 

Hlavně že tu chováš jak hulvát a ještě se navážíš do IQ ostatních a přitom vidím, že to tvé neumí ani pochopit o čem vlastně Ivo Mašek píše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Mašek, podle fotky bych tě tipoval že už jsi dávno mrtvý :shock:

Winston Leonard Spencer-Churchill

Takže mluvíš ze záhrobí?

Já jsem Novotného taky zažil, akorát si ho moc nepamatuji a asi nijak neovlivnil můj dětský život

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for Mašek

Každý má svým způsobem možnost se o sebe postarat. Tomu se říká svoboda vlastního rozhodování (to je to, co nám minulých 40 let soudruzi zapověděli a sami za nás rozhodovali co a jak bude. Bude trvat tak 3 generace, než se dostaneme do normálu. Pokud se ovšem k moci nedostanou Mládkové a jemu podobní.

 

Hele Mašek o jakých soudruzích to meleš :shock:

Ve době nástupu kabelových operátorů jsme tu snad žádné soudruhy neměli!! nebo ty snad jóó?

 

Hlavně že tu chováš jak hulvát a ještě se navážíš do IQ ostatních a přitom vidím, že to tvé neumí ani pochopit o čem vlastně Ivo Mašek píše.

 

ZALEZ DO NORY !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem Novotného taky zažil, akorát si ho moc nepamatuji a asi nijak neovlivnil můj dětský život

Tomu se mě nechce věřit, neb tvůj vybraný slovník a narážky neodpovídají tvému věku, pokud zohledním, že pamatuješ ještě Novotného. Každopádně k věci nic nového a smysluplného již nepíšeš, takže přeji hezký zbytek dne

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
for Mašek

Každý má svým způsobem možnost se o sebe postarat. Tomu se říká svoboda vlastního rozhodování (to je to, co nám minulých 40 let soudruzi zapověděli a sami za nás rozhodovali co a jak bude. Bude trvat tak 3 generace, než se dostaneme do normálu. Pokud se ovšem k moci nedostanou Mládkové a jemu podobní.

 

Hele Mašek o jakých soudruzích to meleš :shock:

Ve době nástupu kabelových operátorů jsme tu snad žádné soudruhy neměli!! nebo ty snad jóó?

 

Hlavně že tu chováš jak hulvát a ještě se navážíš do IQ ostatních a přitom vidím, že to tvé neumí ani pochopit o čem vlastně Ivo Mašek píše.

 

ZALEZ DO NORY !!

 

 

Další důkaz toho, že jsi jen obyčejný hulvát nez špetky slušnosti a také to že Ti to absolutně nic neříká. To je bohužel ta komunistická a bolševická výchova zažraná až do morku kosti, co na tobě zanechala následky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Jediné co je na chystané novele telekomunikačního zákona komunistické je to,že je to paskvil. Tento návrh neprojde a tudíž zachová stávající zákon v nezměněné podobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...