Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Jen s tím rozdílem, že akční ceny super, hypermarketů jsou veřejně inzerovány a to dohadování s retenčním oddělením UPC je dost pokoutní. Holt někomu toto bazarové dohadování nevyhovuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rapman
I s tim novym modemem,100+,na retenci "vyhadano" 200/20,celkem 324,04 kc
Mě se nepodařilo s 100+ dostat pod 350Kč. Asi i záleží, v jakém je to městě s pokrytím konkurence...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Jen s tím rozdílem, že akční ceny super, hypermarketů jsou veřejně inzerovány a to dohadování s retenčním oddělením UPC je dost pokoutní. Holt někomu toto bazarové dohadování nevyhovuje

Nebavím se o nějakých akčních cenách, který svítí v letácích, ale o běžných cenách zboží, který jsou odlišný. A jestli někomu bazarový dohadování u UPC nevyhovuje, tak ať platí ceníkovou cenu a má klid. V tom mu snad nikdo nebrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Matthew1122

Máte prosím někdo zkušenost s 30 Mbit? Potřebuji co nejvíce stlačit cenu dolů, nabízí mi cca 280 Kč (vč. pronájmu), což se mi zdá pořád dost, na to že 100 MBit mám za cca 350 Kč.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

Matthew1122: Jak jsi docílil nabídky 30Mbit za 280 Kč ? Máš nyní 100Mbit a chtěl bys ponížit? Nebo již máš 30Mbit a chceš jen snížit cenu?

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...