Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Pronajaté zařízení lze vrátit pouze poštou, nebo odvézt do zák. centra v Praze. Technik si ho odveze pouze v případě, že za něj bereš jiné, nebo v případě reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě reklamace to záleží na okolnostech v mém případě jsme se dohodli na odstoupení od smlouvy od zařízení a prý, že je nutné ho donést/poslat. Nikoliv, že si proto přijede :/

 

// Marek-26: Já jsem měl ten Compal odkoupený (v záruce, byl starej asi měsíc) a že z důvodu nefunkčnosti se odstoupilo z kupní smlouvy, tak mi vrátili peníze, ale jak jsem psal musel jsem ho tam dopravit.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Tak jo, když myslíš. Teď jenom si musím vymyslet nějakou tu konkurenci, která mi poskytne to co mám v současnosti za méně peněz. Problém je v tom, že mě bohužel žádná nenapadá a nerad bych se dočkal toho že se z druhého konce drátu ozve, že mám výpověď smlouvy poslat tam a tam a pronajaté zařízení vrátit nejpozději do 14-ti dnů a nebo že si pro něho přijede technik osobně :(

UPC dobře ví, jestli v daný lokalitě nějaká konkurence skutečně je nebo ne. Pokud je, tak se při handlu dostaneš i pod věrnostní slevu. Pokud není nebo to není skutečná konkurence, ale nějakej garážník (případně mizérie typu O2), tak smůla. A to samozřejmě platí i pro ostatní operátory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for YABAKA. Mizérie O2, koho tam máš dál? třeba mizérie typu PODA, dál už mě nikdo nenapadá. Zajímalo by mě jakou že to konkurencí ohromil UPC warman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...