Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník evlo
nevite jak nejjednodušeji dat vypoved, mají na to nejaky formular?? chteji po me napsat dopis a poslat jej do PO Boxu, potrebuji, aby se semnou někdo bavil z retenčního...

Nekde na strankach je to zasity - jsou tam dva formy - jeden ma vic poli, ten nefunguje, druhy jen na tel. cislo - to ti hned zavolaj zpet z retencniho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník europoint

Ze 120 internetu, prostřední TV nabídky s filmovýma balíčkama HBO, Cinemax, Filbox jsem platil 1360,-. Po jednom telefonátu mám nabídku tv nabíku Komplet, internet 200, telefon bez minut zdarma celkem za necelých 1200,- Kč. Dostal jsem vlastně stejnou nabídku jako nový zákazník, smlouva na 2 roky. Za mě velká spokojenost. Jsem u nich od jakživa a platím vždy včas, takže to mohlo být asi lepší. Dostal někdo lepší nabídku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník europoint

Ze 120 internetu, prostřední TV nabídky s filmovýma balíčkama HBO, Cinemax, Filbox jsem platil 1360,-. Po jednom telefonátu mám nabídku tv nabíku Komplet, internet 200, telefon bez minut zdarma celkem za necelých 1200,- Kč. Dostal jsem vlastně stejnou nabídku jako nový zákazník, smlouva na 2 roky. Za mě velká spokojenost. Jsem u nich od jakživa a platím vždy včas, takže to mohlo být asi lepší. Dostal někdo lepší nabídku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo

Tak zas lhali, tvrdili, ze za 400kc internet 200mbit a musim k tomu mit nejakou TV digi mini zadarmo, to jsem se ujistoval jestli je zadarmo, prej jo, ale ted na vyuctovani za to chteli penize.

 

EDIT: ne koukam, ze lzu, oni pisou do tv cenu a pak do internetu daji do minusu cenu TV ... proste prehledne.

Upraveno uživatelem evlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník europoint

Smlouva je na dva roky, závazek na rok, po roce prodlouží za stejných podmínek o další rok, když nebudu protestovat. Poté - třetí rok už přechod na standartní ceníkové ceny, které budou platit, nebo si budu muset vyjednat jinou nabídku. Takhle jsem to pochopil, dvakrát jsem se ujišťoval, že to tak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Původní balíček internet 120 (akčně zdarma navýšený na 240) a TV kombi celkem za 899, včetně pronájmu modemu a CA modulu. Vyplnil jsem telefon na ukončení smlouvy, během pár vteřin volali.

Chtěl jsem TV komplet a internet že mi stačí 100, s tím že mám nabídku od lokální kabelovky na internet 100 + TV 160 programů za 1000 měsíčně včetně zařízení. Chvíli jsme si povídali o agregaci, sdílení rychlosti atp. a pak mi celkem bez problému nabídla nový balíček: internet 200 + TV komplet za 999 Kč, včetně DPH a pronájmu nového HDR boxu. A ještě že přijede technik, starý zařízení si převezme a zadarmo nainstaluje nový. Cena platí na 2 roky, závazek je na rok.

A že jsem měl tu akčně zvýšenou cenu ze 120 na 240, tak mi na rok dala internet 300 a pak to sníží na 200. Takže pro mě oproti ceníku úspora 9000 Kč za 2 roky. Počítám že za rok jak mi bude dobíhat 12 měsíců fix se jim zase ozvu, stojí to za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník europoint

Tak to je hodně dobrá nabídka. Připadá mi, že celkově snižují ceny - před pár týdny jsem tady jásal nad nabídkou, kterou jsem dostal a asi deset dnů po té jsem se díval na web a už tam byla cena o 100,- Kč nižší (200 + Komplet + HD DVR + HD).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...