Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník veverci69ka
Sem na strankach napsal moje cislo do formulare a na otazku proc chci odejit jsem rekl at me reknou nej nabidku co me daji na 200 a 300 a ze se podle toho rozhodnu.

 

A za kolik ti nabídli 200 Mbit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Novotak33

Retence nabídla 100/10 za 380,-Kč s věrnostním obdobím 24 měsíců, po roce možné vypovědět bez sankcí. Končila mi smlouva na 40/4 s modemem bez wifi za 363,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
zas tak dobře na tom upc neni, aby si mohlo dovolit přicházet o zákazníky bez mrknutí oka :?

Ono jde taky o to, o jakýho zákazníka se jedná. Pokud o někoho, kdo platil až po upomínkách a byly s ním potíže, tak nemá UPC problém se s takovým rozloučit. To samozřejmě nemyslím zrovna na tento případ, ale obecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo
Sem na strankach napsal moje cislo do formulare a na otazku proc chci odejit jsem rekl at me reknou nej nabidku co me daji na 200 a 300 a ze se podle toho rozhodnu.

 

A za kolik ti nabídli 200 Mbit?

400

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo
Muzete hazet konkretni nabidky, tzn tarif a cenu? Takhle je to obecne a moc si z toho nikdo nevezme... :-)

Co jsem pochopil, tak maji vic urovni, snazil jsem se to zjistit, ale pro me to bylo 400 za 200, viz vyse. a za 300 620 myslim, za 350 nevim, to jsem uz nezkousel, nerad telefonuji a bylo to pro me uz tak psychycky narocne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...