Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

já bych tvrdil spíš opak :lol: teda jestli se něco nezměnilo, ale u upc to šlo vždycky samo, za to u vodafonu by mě klidně nechali táhnout o dům dál :lol: ale pravda, že po vodafonu sem chtěl modrý z nebe, na takovou nabídku bych se dostal jedině z neomezenýho tarifu za 750, tak nic, no... :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo
Mate nejaky blizsi info? :D (i neoficialni) Mam pocit ze u UPC je slozitejsi vyjednavani nez u mobilnich operatoru, tak at jsem pripravenej...

Proste nabidky na nove tarify co budou od zari budou davat az od zari, mam to potvrzeno primo od slecny z retecniho s kterou jsem to resil.

 

Jinak jsem chtel teda nabidku na neco s uploadem alespon tech 30, co meli driv jako akci by me stacilo, ale to neslo, zato budouci 200mbit nuti za par kacek.

 

Pritom je jasne, ze jestli 200 nebo 300 je jedno, protoze realne ten objem prenesenych dat bude stejny, takhle oni zjevne neuvazuji a vic penez ocividne necheji. Teda lepe napsano - ja proste nechapu jejich pristup k tomu i kdyz ten jejich pristup urco smysl dava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo

Tak retencni nabidky od zari stejny ceny za ty rychlejsi odpovidajici tarify. + navic uz me teda dali lepsi cenu i na 300/30, coz pred zarim nechteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo

Sem na strankach napsal moje cislo do formulare a na otazku proc chci odejit jsem rekl at me reknou nej nabidku co me daji na 200 a 300 a ze se podle toho rozhodnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...