Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Marek-26 napsal:

OKU kód platí myslím neomezeně.

 

Nevíme, zda volal kmenový zaměstnanec nebo někdo z externího call centra, což je ve výsledku irelevantní. Klidně mohlo dojít k tomu, že ten, kdo volal, tak postupoval na základě jemu v tu chvíli dostupných informací (že na jeho předaný požadavek bude reagováno nejpozději do druhého dne). Nebo to předal chybně, bez údajů ... 

 

OT: https://www.youtube.com/watch?v=CZMIdvqe-a8

 

 

PS: Kdybyste to chtěl ještě řešit, pak napište PM.

Vyřízeno, děkuji 👍

 

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se neozývají ani na dohodnutý termín je bohuže normální. Už 2x mi přislíbil nějaký technik, že se do druhého dne ozve. Nikdy už nikdo nevolal (a to byl ne/řešený problém). Prostě nezájem. Asi jsem i někoho naštval, protože mi jednou volali, že chtějí řešit můj požadavek na ukončení služeb VF. Žádný takový požadavek jsem nedával (chtěl jsem aby vyřešili problémy), takže to musel zadat někdo od nich.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Platím za UPC tarif Internet 300+ 496 Kč včetně modemu. Dneska tady byl agent T-Mobile, zavedli nám tu nedávno optiku, nabídl mi tarif 250 Mbit symetrický za 200 Kč (50 % sleva) + 99 Kč za IP adresu, modem v režimu bridge se u TM neplatí, tak sem to podepsal. Ale AFAIK smlouva se dá do 14 dnů zrušit, tak mě napadá, jestli reálné srazit cenu u exUPC Internet 300+ na cenu kolem 300 Kč nebo to nemám ani zkoušet.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak nabídku dali lepší než sem čekal, za 300/20 i s modemem len lehce přes 300 Kč. Nicméně ozvali se až dnes kdy mi T-Mobile už skoro dva týdny jede a mám tu za tu cenu lepší upload, fixní IP adresu a přijde mi i že nižší latence.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...